طبیب من

کد خبر: 13780
تاریخ انتشار: ۱۴ام آذر ۱۳۹۶ , ۱۹:۴۴
وزیربهداشت در دیدار با قهرمانان المپیک و چهره های هنری:
وزیر بهداشت گفت: اگر کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان در قالب یک کار ماندگار هزینه شود، بهتر است زیرا کمک‌ها و هدایایی که برای نیازهای اولیه ضروری است، در جریان است و در این زمینه مشکل جدی وجود ندارد، بنابراین باید در حوزه زیرساخت‌های مناطق زلزله زده برنامه ریزی شود.

به گزارش طبیب من به نقل از ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در دیدار با چهره‌های هنری و قهرمانان المپیک که در راستای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه پویش مردمی راه اندازی کرده‌اند با بیان اینکه پویش مردمی کمک به زلزله‌زدگان اوج انسان دوستی ورزشکاران و هنرمندان را نشان می‌دهد، گفت: به عنوان یک ایرانی از حضور هنرمندان و ورزشکاران در عرصه حمایت از مردم آسیب دیده تشکر می‌کنم البته رقمی که اهدا شد، مهم نیست بلکه رفتار سخاوتمندانه و تلاش های آن‌ها زیبا و قابل تقدیر است.

وی افزود: این پویش مردمی، اوج انسان‌دوستی ورزشکاران و هنرمندانی را نشان می‌دهد که مدال خود که حاصل تلاش‌شان بود را اهدا کردند و در راه آسایش مردم گام برداشتند.

در این دیدار همچنین رضا رشیدپور- تهیه کننده و مجری برنامه «حالا خورشید» شبکه سه سیما- توضیحاتی از فرآیند جمع آوری کمک‌های مردمی و مشارکت قهرمانان المپیک و هنرمندان در تامین بخشی از این کمک ها ارائه داد.

در پایان این دیدار با نظر دست اندرکاران این پویش مردمی مقرر شد کمک‌های جمع آوری شده در ساخت ۱۷ مرکز جامع خدمات سلامت در مناطق زلزله زده هزینه شود.

 به گزارش وبدا، مراسم آغاز احداث این مراکز در آینده ای نزدیک با حضور تعدادی از قهرمانان المپیک و چهره های هنری در مناطق زلزله زده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/