طبیب من

کد خبر: 13966
تاریخ انتشار: ۳ام دی ۱۳۹۶ , ۱۱:۵۲
مدیر اجرایی کنگره بین المللی پزشکی شخصی مطرح کرد:
مصلحی از برگزاری اولین جشنواره ملی ابداعات و اختراعات حوزه سلامت خبر داد.

به گزارش طبیب من به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهندس نیره مصلحی گفت: این جشنواره به منظور آگاهی بیشتر جامعه و خانواده‌ها با مباحث جدید پزشکی (پزشکی شخصی) و فراگیر نمودن این مفهوم و رویکرد توسط مرکز تحقیقات پزشکی شخصی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) برگزار می‌شود.

وی گفت :دومین کنگره بین المللی پزشکی شخصی ایران” در تاریخ ۲۳ الی ۲۵ دی ماه سال ۹۶ با محوریت سرطان توسط دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران و پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری و انجمن ها و مراکز مختلف تحقیقاتی داخلی و خارجی در سالن همایش های بین المللی رازی برگزار می‌گردد.

برگزاری جشنواره نقاشی کودکان زیر ۱۳ سال با موضوع پزشکی شخصی

مدیر اجرایی کنگره بین المللی پزشکی شخصی ایران افزود: در مدت ۲  ماه از فراخوان دریافت نقاشی ، بالای ۵۰۰ نقاشی برای مرکز تحقیقات پزشکی شخصی دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله (عج) ارسال شده است.

وی اظهار داشت: نقاشی های منتخب در نمایشگاه جانبی کنگره بین المللی پزشکی شخصی ایران به نمایش گذاشته می شود و در روز افتتاحیه از نقاشی های منتخب تقدیر می گردد.

وی همچنین از برگزاری اولین جشنواره ملی ابداعات و اختراعات حوزه سلامت خبر داد و گفت: دانشجویان و مخترعین حوزه سلامت تا تاریخ ۱۰ دی ماه ۹۶ فرصت دارند آثار خود را ارسال نمایند.

مصلحی افرود:دومین کنگره بین المللی پزشکی شخصی ایران ۲۳ تا ۲۵ دی ماه سال جاری در مرکز همایش های رازی با محوریت سرطان توسط دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) با همکاری پژوهشگاه ملی مهندسی زیست ژنتیک و زیست فناوری همچنین دانشگاه علوم پزشکی ایران و سایر مراکز تحقیقاتی کشور و با حضور اساتید و صاحبنظران برجسته برگزار خواهدشد.

وی در پایان گفت: مهمانان خارجی نیز از کشورهای آمریکا، آلمان و سوئد ، بلژیک….. در این کنگره حضور دارند و جدیدترین مباحث علمی در حوزه پزشکی شخصی مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/