کشنده‌ترین بیماری‌های دنیا

20

به گزارش طبیب من به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ بدن انسان همیشه در معرض بیماری‌های کشنده قرار دارد. برخی از این عوامل توسط سیستم ایمنی کنترل و خاموش می‌شوند. برخی دیگر با استفاده از دارو‌های مختلف قابل درمان هستند و با انتخاب شیوه درست زندگی می‌توان از بروز بسیاری از آنان جلوگیری کرد.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

فشار خون بالا در صورت عدم کنترل منجر به سکته و نارسایی قلبی می‌شود و پرخوری و استفاده از غذاهای آماده و شور و عدم تحرک مهم‌ترین دلایل افزایش فشار خون هستند.

احساس مکرر دفع ادرار در شب، درد شکم، تنگی نفس، تهوع، تورم پا و خستگی، رایج‌ترین علائم فشار خون هستند که استفاده از برخی دارو‌ها نیز در فشار خون بالا موثر است.

دیابت به علت ناتوانی بدن در تولید یا مصرف انسولین بوجود می‌‏آید. انسولین ماده ‏ای است که توسط لوزالمعده تولید می‌شود و نقش آن استفاده از قند به عنوان عظیم‌ترین منبع انرژی بدن است.

دیابت نوع ۲ شایع‌ترین نوع دیابت است. در این بیماری بدن به اندازه کافی انسولین تولید نمی‌کند یا سلول‌ها میزان انسولین تولید شده را نادیده می‌گیرند.

نرخ رشد دیابت نوع ۲ در آمریکا طی دهه اخیر دو برابر شده است؛ به طوری که در حال حاضر حدود ۲۶ میلیون شهروند آمریکایی از این بیماری رنج می‌برند. بنابراین همواره نیاز به استراتژی‌های مکمل و طبیعی برای کنترل و مهار این بیماری احساس می‌شود.

مهم‌ترین علائم دیابت احساس گرسنگی در اکثر مواقع، تشنگی، تکرر ادرار و کاهش وزن است. مطالعات محققان آمریکایی نشان می‌دهد که اکثر بیماران مبتلا به دیابت افسرده هستند و در واقع افسردگی بیماری خطرناک و کشنده محسوب شده و باعث مرگ زودهنگام می‌شود.

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.