در گران ترین رستوران دنیا چه می‌گذرد؟

92

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛  آیا تا به حال فکر کرده اید، چه می شد اگر می توانستید وقتی به رستوران می روید غذاهای مختلف موجود در منو را تست کنید؟ باید بدانید این گزینه با پیشرفت تکنولوژی میسر شده است.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

اخیرا رستوران هتل “هارد راک” در شهر ایبیزای اسپانیا، دست به کار متفاوتی زده است. این رستوران لاکچری، دعوتنامه ای برای مهمانان فرستاده که شامل استفاده از اتاق و شرکت در جشنواره خوردن شام است و شرکت در آن برای مهمانان 2000 دلار آب می خورد. با این توصیف می توان گفت این شام، گرانترین وعده غذایی دنیا محسوب می شود.

این جشنواره غذایی که نام آن سابلیموشن است، به جای ارائه منو به مهمانان، قطعه ای از غذا را به آنها می دهد تا تست کنند. در این راستا آقای پاکو رانسرو، یکی از بهترین آشپزهای دنیا و برنده جایزه آشپزی، به همراه تیم 25 نفری اش این منو را تهیه می کند. برخی از این افراد مسئول طبخ غذاها و برخی دیگر مسئول چشاندن آنها به مهمانان هستند.

در سالن اجرای جشنواره، با استفاده از دوربین های مخصوص تصاویری را در تمام سالن نمایش می دهند. شرکت کنندگان هم عینک های واقعیت مجازی به چشمشان می زنند و می توانند غذاهایی را که در هوا معلق هستند را انتخاب کنند. بلافاصله نمونه ای از غذا از بالا برای آنها فرستاده می شود و می توانند آن را بچشند. همچنین این عینک ها، اطلاعات مربوط به غذا شامل مواد تشکیل دهنده را برای مهمانان نمایش می دهند.

گفتنی است؛ این رستوران بنا دارد تا در پرواز های هوایی این نوع منو را برای مسافران تعبیه کند تا بتوانند از غذاهای مورد علاقه خود لذت بیشتری ببرند.

منبع: MentalFloss

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.