کاهش هزینه‌های درمانی نتیجه اجرای این برنامه‌های ۷۲۴ و ۲۴۷

121

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ فریدون نوحی رییس بیمارستان قلب شهید رجایی در نخستین جشنواره تقدیر از مجریان برتر مدیریت درمان سکته های قلبی و مغزی، حضور وزیر بهداشت برای نظام سلامت کشور را یک نعمت دانست و گفت: اقدامی که در حوزه سکته های قلبی و مغزی انجام شد دو اقدام تحولی بزرگ در حوزه سلامت است.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

رییس بیمارستان قلب رجایی با تاکید بر اینکه اجرای برنامه های ۷۲۴ و ۲۴۷ در مورد سکته های قلبی و مغزی نظم خاصی به درمان این بیماری ها در بیمارستان داده است، افزود: در راستای این دو برنامه کاهش هزینه های درمانی در این دو بخش را شاهد بودیم و اجرای این برنامه ها نتایج مثبتی را برای درمان سکته های قلبی و مغزی در پی داشته است.

وی با اشاره به این که وقوع سکته های قلبی بیشتر در سنین ۵۰ تا ۶۰‌سال اتفاق می افتد، افزود: این دو برنامه باعث می شود که از معلولیت افرادی که در شرایط بهره وری اقتصادی هستند جلوگیری شود.

دکتر نوحی افزود:اجرای برنامه های درمان سکته های قلبی و مغزی باعث شد که فعالیت اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستان ها در این بخش نظام بند و سیستماتیک شود و امیدوارم که بتوانبم از این موهبت نیز به نحو خوبی استفاده کنیم.

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.