طبیب من

کد خبر: 10786
گروه : خبرکده , ویژه
تاریخ انتشار: ۱۲ام مرداد ۱۳۹۶ , ۱۱:۵۰
عضو كميسيون بهداشت و درمان گفت: هيچ گونه بحثی درمورد آزادی توزيع مواد مخدر در مجلس يا كميسيون بهداشت و درمان مطرح نشده است.

بشير خالقی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ با اشاره به محدوديت معتادان در سال ٥٧ گفت: قبل از انقلاب كه مواد مخدر در داروخانه‌ها فروخته می‌شد، جوانان ما درگير مصرف اين مواد نبودند و اغلب معتادان افراد مسن بودند.

وي ادامه داد: درحال حاضر شرایط مصرف موادی مانند ترياك با گذشته تفاوت بسیاری کرده است.

عضو كميسيون بهداشت و درمان ادامه داد: توزيع مواد مخدر دولتی كه اين روزها مطرح شده، در مجلس عنوان نشده است و فقط رسانه ها اين موضوع را گسترش داده اند.

وی با تاكيد بر اهميت طرح و صحبت درمورد موضوع مطرح شده در كميسيون بهداشت و درمان مجلس تصريح كرد:حدود ١٠ روز می‌شود كه مجلس تعطيل است. با توجه به تمامی مطالب منتشر شده طی روزهای آينده حتما در كميسيون بهداشت و درمان اين موضوع مطرح خواهد شد.

خالقی افزود: اگر وزارت بهداشت و وزارت دفاع بتوانند مسائل مربوط به این حوزه را كنترل و اشخاص را شناسايي كنند، اوضاع بهتر می‌شود.

وی همچنين اظهار داشت: اين روزها اتفاقاتی همچون دزديدن كودك هشت ماهه كه منجر به مرگ شد، دستخوش مصرف موادمخدر توسط جوانان است.

عضو كميسيون بهداشت ودرمان با تاكيد بر ضرورت همکاری همه افراد و تاثير آن در كنترل مصرف و جلوگيری از خطرات احتمالي بعد از مصرف گفت: همه مردم بايد خود را موظف به كنترل اين امر بدانند.

انتهای پیام/