سال ٥٧ جوانان ما معتاد نبودند/ توزيع موادمخدر دولتی در مجلس مطرح نشده است

116

بشير خالقی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ با اشاره به محدوديت معتادان در سال ٥٧ گفت: قبل از انقلاب كه مواد مخدر در داروخانه‌ها فروخته می‌شد، جوانان ما درگير مصرف اين مواد نبودند و اغلب معتادان افراد مسن بودند.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وي ادامه داد: درحال حاضر شرایط مصرف موادی مانند ترياك با گذشته تفاوت بسیاری کرده است.

عضو كميسيون بهداشت و درمان ادامه داد: توزيع مواد مخدر دولتی كه اين روزها مطرح شده، در مجلس عنوان نشده است و فقط رسانه ها اين موضوع را گسترش داده اند.

وی با تاكيد بر اهميت طرح و صحبت درمورد موضوع مطرح شده در كميسيون بهداشت و درمان مجلس تصريح كرد:حدود ١٠ روز می‌شود كه مجلس تعطيل است. با توجه به تمامی مطالب منتشر شده طی روزهای آينده حتما در كميسيون بهداشت و درمان اين موضوع مطرح خواهد شد.

خالقی افزود: اگر وزارت بهداشت و وزارت دفاع بتوانند مسائل مربوط به این حوزه را كنترل و اشخاص را شناسايي كنند، اوضاع بهتر می‌شود.

وی همچنين اظهار داشت: اين روزها اتفاقاتی همچون دزديدن كودك هشت ماهه كه منجر به مرگ شد، دستخوش مصرف موادمخدر توسط جوانان است.

عضو كميسيون بهداشت ودرمان با تاكيد بر ضرورت همکاری همه افراد و تاثير آن در كنترل مصرف و جلوگيری از خطرات احتمالي بعد از مصرف گفت: همه مردم بايد خود را موظف به كنترل اين امر بدانند.

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.