ناامن بودن فضای مجازی در حوزه تبلیغات جراحی زیبایی

134

به گزارش طبیب من به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ زیباییرامین آغنده متخصص پروتز دندان و فلوشیپ ایمپلنت درباره ناامن بودن فضای مجازی در حوزه تبلیغات جراحی اظهار کرد: با وجود تهمیدات در نظر گرفته شده توسط سازمان‌های ذیربط، متاسفانه میزان پوسیدگی دندان در جامعه کاهش پیدا نکرده و در بین افرادی از جامعه این عارضه افزایش داشته است.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی بیان کرد: افزایش آمار پوسیدگی دندان در کشور ناشی از مراجعه نکردن افراد به دندانپزشکان برای چکاپ است، همچنین رژیم غذایی نامناسب نیز سبب افزایش آمار پوسیدگی دندان در بین افراد جامعه می‌شود.

آغنده عنوان کرد: پوسیدگی دندان در اثر فعالیت باکتری‌های مختلف موجود در مواد قندی و شیرین انجام می‌شود که در صورت درمان نکردن آن دندان‌های سالم نیز دچار این عارضه می‌شوند.

وی تاکید کرد: کشورمان در عمل‌های جراحی زیبایی رتبه اول و مصرف لوازم آرایشی رتبه سوم را در دنیا داریم که برای حل این مسئله باید فرهنگ سازی خوبی انجام شود.

این متخصص پروتز دندان گفت: همه تبلیغات در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام غیرقابل اعتماد است، چون در این عکس‌هایی روتوش شده می‌گذارند که متاسفانه مطلبی در خصوص عوارض جانبی و سلامت افراد گذاشته نمی‌شود.

وی یادآور شد: افراد برای انجام عمل‌های زیبایی باید آگاهانه تصمیم گرفته و به متخصصان این حوزه مراجعه کنند.

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.