نوشیدنی خانگی ضد پوکی استخوان

101

به گزارش طبیب من به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سبزیجات فواید زیادی برای سلامت بدن دارد و از بروز بیماری‌های مزمن مانند بیماری‌های قلبی، دیابت، سرطان و چاقی پیشگیری می‌کنند. مقدار سبزیجات مورد نیاز بدن با توجه به هرم راهنمایی غذایی به طور کلی روزانه ۲۰۰ گرم است که این مقدار برای سالمندان بالای ۷۰ سال و نوجوانان و کودکان کمتر است.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

به منظور کاهش وزن، فرد باید از غذاهایی کم کالری استفاده کرده و تحرک خود را نیز افزایش دهد، استفاده از سبزیجات در غذاهای اصلی و میان وعده‌ها بسیار حائز اهمیت است.

ما به شما نوشیدنی معرفی می‌کنیم که حاوی مواد مغذی مختلف است و به راحتی و به سرعت جذب بدن شما می‌شود.

نوشیدن این نوشیدنی سبزیجات به افزایش انرژی روزانه شما کمک کرده و می‌توانید با توان و قدرت و احساس سرحالی به کار و فعالیت بپردازید.

این نوشیدنی انرژی زا کمک می‌کند تا pH بدن متعادل شود زیرا در صورت اسیدی شدن بیش از حد بدن سلامت فرد به خطر می‌افتد و بدن به محیطی مستعد برای ابتلا به بیماری تبدیل می‌شود همچنین مواد معدنی از اندام‌های حیاتی و استخوان‌ها تخلیه شده و منجر به ابتلا به پوکی استخوان می‌شود.

با تخلیه مواد معدنی از بدن و افزایش اسیدی شدن شرایط ابتلا به بیماری‌هایی مانند سرطان ایجاد می‌شود.

این نوشیدنی ضد پوکی استخوان عامل تقویت سیستم ایمنی بدن بدن محسوب شده و بدن شما را در برابر بیماریهای باکتریایی واکسینه می‌کند.

این نوشیدنی انرژی زا با احیای سلول‌های پوست عامل زیبایی و جوانسازی پوست بوده و یک روش ارزان برای مبارزه با پیری پوست محسوب و احساس جوانی را به شما هدیه می‌دهد.

نوشیدنی سبزیجات به پاکسازی بدن از سموم نیز کمک می‌کند.

طرز تهیه این نوشیدنی انرژی زا و مفید عامل زیبایی و جوانی پوست، ضدسرطان، ضد پوکی استخوان و تقویت کننده سیستم ایمنی بوده ذکر شده است.

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.