چند اسموتی میوه برای لاغری

149

به گزارش طبیب من، ترکیب میوه‌ها روشی فوق‌العاده برای کاهش وزن به ساده‌ترین و سالم‌ترین روش ممکن است.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

سیب و خیار

یک عدد سیب سبز را با دقت بشویید. نیازی به گرفتن پوست آن نیست. یک عدد خیار مناسب نیز انتخاب کرده و پوست بگیرید. شما همچنین به ۴۰ گرم زنجبیل تازه نیز نیاز دارید. ابتدا زنجبیل را با یک لیوان آب جوش دم کنید. سپس این دم‌کرده را با سیب و خیارهای خردشده داخل مخلوط‌کن بریزید. احتمال دارد که آب‌میوه‌تان به دلیل پوست سیب خیلی یکدست نباشد. اما به دلیل وجود پکتین در پوست سیب نباید آن را دور بیندازید.

هویج و پرتقال

آب دو عدد پرتقال را بگیرید و به همراه هویج‌های شسته و خرد شده داخل مخلوط‌کن بریزید. حدود یک لیوان آب نیز به ترکیبتان اضافه کنید تا کاملاً یکدست شود. یادتان باشد که چند قالب یخ به آن اضافه کنید تا کاملاً خنک شود. این نوشیدنی را همراه با صبحانه میل کنید.

ترکیب هویج و پرتقال بسیار مغذی‌ و خوشمزه است و شما را به هدف لاغریتان نزدیک‌تر می‌کند. بهتر است این نوشیدنی را صبح به‌صورت ناشتا یا همراه صبحانه‌تان مصرف کنید. افزودن چند قالب یخ به آن باعث خنکی هر چه بیشتر آن می‌شود و تاثیر آن در تحریک متابولیسم افزایش پیدا می‌کند.

گریپ‌فروت و طالبی

شما به ۲۰۰ گرم طالبی نیاز دارید. طالبی انتخابی باید کاملاً تازه باشد تا بتوانید از تمام مواد مغذی آن بهترین استفاده را ببرید. حواستان باشد که طالبی‌های خیلی رسیده قند زیادی نیز دارند. آب گریپ‌فروت را بگیرید. شما به ۲۵۰ میلی‌لیتر آب این میوه نیاز دارید. طالبی‌ها را خرد کنید و به همراه آب گریپ‌فروت داخل مخلوط‌کن بریزید. مواد را میکس کنید تا یک آب‌میوه کاملاً یکدست حاصل شود. چند قالب یخ به آن اضافه کنید. این نوشیدنی‌ خنک توانایی تحریک متابولیسم بدن را دارد و به چربی سوزی کمک زیادی می‌کند. نوشیدنی گریپ‌فروت و طالبی بسیار سالم و مغذی است و یکی از بهترین ترکیب‌ها برای کاهش وزن محسوب می‌شود.

ترکیب گریپ‌فروت و طالبی نوشیدنی خنکی است. اگر شب‌ها خسته به منزل برمی‌گردید و دلتان می‌خواهید یک نوشیدنی سبک، تازه و خنک می‌کنید که در عین حال به لاغریتان کمک کند بهتر است این ترکیب مفید را دریابید.

 

انتهاي پيام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.