ثبت نام پذیرش دانشجو بدون آزمون در مقطع کارشناسی آغاز شد

131

به گزارش طبیب من، دکتر ملک محمد نجفی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی از آغاز ثبت نام جهت پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقطع تحصیلی کارشناسی نیم سال اول تحصیلی ۹۷-۹۶(ترم مهرماه)، موسسه متبوع خود خبر داد و خاطرنشان کرد: ثبت نام از متقاضیان از یکشنبه ۲۹ مرداد ماه ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و تا آخر وقت امروز یکشنبه ۵ شهریورماه ۹۶ ادامه دارد.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی در ادامه اظهار داشت: موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی با دراختیار داشتن ۳۷ مرکز آموزشی در سراسر کشور به عنوان تنها مجری آموزش های عالی علمی کاربردی کشور در حوزه رفاه اجتماعی محسوب می شود و آماده پذیرش و ثبت نام از علاقمندان به تحصیل در رشته های تحصیلی این حوزه در مقطع کارشناسی نیم سال اول تحصیلی ۹۷-۹۶ (ترم مهرماه)، می‌باشد.

نجفی تصریح کرد: رشته‌های تحصیلی آسیب شناسی اجتماعی- پیشگیری از اعتیاد، تربیت مربی پیش دبستانی، توانبخشی افراد کم توان ذهنی، مددکاری اجتماعی- خانواده، مددکاری اجتماعی – مراکز اورژانس اجتماعی، مددکاری قضایی، مدیریت رفاه اجتماعی، مدیریت تعاون، اصلاح و تربیت، مربی هنر کودک، مددکاری اجتماعی- کودک، تکنولوژی آموزش‌های فرهنگی و هنری، روانشناسی ورزشی و مدیریت بیمه- بیمه اشخاص، رشته های تحصیلی مراکز آموزشی تابعه موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، جهت پذیرش بدون آزمون دانشجوی کارشناسی در نیم سال اول تحصیلی ۹۷-۹۶(ترم مهرماه)، را تشکیل می‌دهند.

وی به روش گزینش دانشجو اشاره کرد و گفت: گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی، براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی‌ بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، با بیان اینکه “دفترچه راهنمای ثبت‌نام در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور بارگذاری شده است”، تاکید کرد: داوطلبان باید پس از مطالعه این دفترچه و آشنایی با کلیه شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

به گفته وی، علاوه بر کلیه واجدین شرایط، همچنین دانشجویان سال آخر دوره کاردانی که حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۹۶ موفق به اخذ مدرک کاردانی خواهند شد نیز مجاز به انتخاب کدرشته محل می‌باشند.

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی در پایان به داوطلبان توصیه کرد که پس از تکمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده ۶ رقمی و کدپیگیری ۱۶ رقمی، یک نسخه پرینت از تقاضانامه خود تهیه و آن را نگهداری کنند.

انتهای پیام

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.