برگزاری سمپوزیوم بین المللی نسترن برای پیشگیری از سرطان

63

به گزارش طبیب من به نقل از باشگاه خبرنگاران حوان؛ سیدعلی موسوی در ارتباط با برگزاری سومین سمپوزیوم بین المللی نسترن اظهارداشت: این سمپوزیوم 8 تا 10 آذرماه سال جاری در مشهد برگزار خواهد شد که محورهای اصلی آن در حوزه پیشگیری از سرطان است.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی افزود: نقش تغذیه در پیشگیری از سرطان، تشخیص زودهنگام سرطان و تحقیقات بین رشته ای در حوزه سرطان در این سمپوزیوم مورد توجه قرار گرفته و 10 سخنران بین المللی نیز برای شرکت در سمپوزیوم دعوت شده اند. البته صاحبنظران و اساتید برجسته داخلی در این سمپوزیوم حضور خواهند داشت.

برگزاری مسابقه دانشجویی نقشه مفهومی

این عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اجرای مسابقه دانشجویی “نقشه مفهومی” خبر داد و گفت: این مسابقه با محوریت سمپوزیوم بوده و شرکت کنندگانی که نقشه مفهومی به صورت گویا تهیه کنند علاوه بر جایزه مالی، روز سوم کنفرانس می توانند در جمع عمومی پوستر خود را ارائه دهند.

دبیراجرایی سومین سمپوزیوم بین المللی نسترن با بیان اینکه کارگاه های تخصصی و علمی قبل از اجرای سمپوزیوم خواهیم داشت،گفت: از انجایی که محوریت سمپوزیوم پیشگیری از سرطان است، برگزاری کارگاه عمومی آموزش خانواده ها در جهت پیشگیری از سرطان مورد توجه قرار گرفته است.

موسوی با بیان اینکه این مسابقه در حال حاضر آغاز شده و مهلت آن تا 15 آبان است،خاطر نشان کرد: در سومین سمپوزیوم بین المللی نسترن 60 رابط علمی در 60 دانشگاه علوم پزشکی را مورد حمایت داریم و در واقع سفیران نسترن و رابطان علمی در تبلیغات سمپوزیوم، برگزاری کارگاه ها و مسابقه نقشه مفهومی ما را همراهی خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.