در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن؛ جوانان هلال احمر «ایستگاه های سلامت» برپا می کنند

23

مدیر روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، از حضور گسترده جوانان عضو جمعیت هلال احمر در راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر کشور خبر داد.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

به نقل از طبیب من و به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود آسیما گفت: امسال جوانان هلال احمر با شور و نشاط بیشتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور خواهند داشت و با برپایی غرفه ها یی در طول مسیر به ارائه خدمات به راهپیمایان بخصوص کودکان، نوجوانان و جوانان خواهند پرداخت.

وی افزود: همچنین مطابق هر سال ایستگاه های سلامت محور توسط جوانان هلال احمر در مسیر راهپیمایی برپا می شود و نیز اعضای سازمان جوانان هلال احمر با پوشش این سازمان در راهپیمایی حضور پیدا می کنند.

 

آسیما در خصوص برنامه های انجام شده توسط معاونت های امور جوانان هلال احمر در استان ها و شهرهای کشور در این ایام گفت: در دهه فجر امسال سعی شد برنامه های سازمان به گونه ای طرح ریزی شوند که تمامی سنین اعضا را در قالب فعالیت های کانونی در بر گیرد.

وی گفت: برپایی چادرهای سلامت محور در سطح استان و شهرستان ها به منظور ارائه خدمات بشردوستانه و امدادی، فضاسازی و آذین بندی کانون های هلال احمر، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی و معرفی توانمندی جوانان هلال احمر، از جمله برنامه های متنوع در حال اجرا در این ایام است.

آسیما ادامه داد: همچنین برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری با رویکرد اصول و اهداف جمعیت هلال احمر همراه با ارزش های انقلاب اسلامی و برپایی نمایشگاه عکس فعالیت های اعضای جوانان داوطلب هلال احمر هم برنامه های دیگری هستند که در این ایام برگزار می شود.

پایان پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.