میگرن کات: داروی ایرانی درمان میگرن

23

میگرن چیست ؟
میگرن سومین بیماری شایع و ششمین بیماری ناتوان‌کننده‌ جهان است.یکی از علایم میگرن، سردردی معمولا ضرباندار و یک‌طرفه، با شدت متوسط تا شدید که با فعالیت جسمانی تشدید می‌شود، اغلب با نورگریزی، صداگریزی، تهوع و استفراغ همراه است و بین 4 تا 72 ساعت به طول می‌انجامد.
روزانه در سراسر جهان 20میلیون حمله‌ی میگرنی رخ می دهد. آمار مبتلایان به میگرن در زنان بالغ 3 برابر مردان بالغ است. 10% از کودکان بین سنین 5-15 سال از میگرن رنج می‌برند. 50% زنان میگرنی بیش از یک حمله‌ی میگرنی در ماه دارند. علاوه بر ناتوان‌کنندگی، میگرن ریسک ابتلا به سایر بیماری‌های جسمی و روانی را بیشتر می‌کند. بیماری میگرن هزینه‌های مالی و روانی برای خانواده‌ها، مدیران و کشورها به بار می‌آورد. هزینه‌ی سلامت یک خانواده با یک فرد میگرنی، 70% بیش از خانواده بدون فرد میگرنی است.

 

 

درمان میگرن در کلینیک آرامش

میگرن کات چیست 
میگرن‌کات دارویی است حاصل 25 سال مطالعات محققان ایرانی و بین‌المللی و متشکل از عصاره‌ی ترکیب گیاهان دارویی برگرفته از منابع طب سنتی است. میگرن کات علاوه بر اثربخشی مثبت و درمان سردردهای میگرنی، به کاهش شدت سایر سردردها در زمان درد نیز کمک می‌کند. داروی میگرن‌کات به شکل اسپری بینی بوده و با توجه به این‌که اکثر افراد میگرنی مشکلات گوارشی و به ویژه تهوع و استفراغ را تجربه می‌کنند، این روش دارو رسانی می‌تواند بهترین گزینه برای مصرف در فاز حاد (حمله) میگرن نیز باشد. داروی میگرن‌کات در مرحله‌ی کارآزمایی بالینی بر بیش از 300 بیمار مورد مطالعه قرار گرفته که این دارو در حدود 96% از بیماران میگرنی استفاده‌کننده تغییرات قابل توجهی در روند درمان داشته که در حدود 81% از بیماران میگرنی استفاده کننده از میگرن‌کات، سردردهای میگرنی به صورت قطعی درمان شده است.

 

 

 

آیا واقعا میگرن کات میگرن را درمان میکند؟
بله، به شما حق می دهیم. اعلام توانایی درمان یک بیماری که تا به حال به عنوان بیماری درمان ناپذیر اعلام می شد ادعای بزرگی است اما میم دارو دانشمندان بزرگی را به همراه خود دارد که دست یابی به این دستاورد بزرگ را محقق ساخته اند و همراهان بزرگواری چون شما که لایق زندگی همراه با آسایش هستید.

 

از میگیری هیل تا میگرن کات
تبدیل میگری هیل به میگرن کات برای راحتی استفاده کنندگان انجام گرفت.
میگری هیل به صورت پودر بوده است و روش استفاده از آن به صورت بخور است. برای اطمینان از انتقال مواد مؤثره کافی از دارو یک دستگاه ویژه بخور طراحی شد. بیماران در کلینیک آرامش، در دستگاه ویژه، بخور میگری هیل را دریافت می نمودند. با توجه به طول درمان بیست روزه، رفت و آمد بیماران مشکلی بزرگ بود. از این رو پژوهشگران شرکت میم دارو به مطالعه در مورد شکل جایگزین دارو برآمدند. پس از آزمودن صورتهای مختلف جایگزین، سرانجام بخش تحقیق و توسعه شرکت میم دارو موفق به طراحی و تولید نمونه ی نیمه صنعتی اسپری میگرن کات شد. با تولید میگرن کات، رؤیای بیست ساله ی آغازگران پروژه ی تولید داروی درمیان میگرن، تحقق یافت. درمان بیماران با اسپری بسیار آسانتر و ارزانتر از شیوه ی پیشین بخور است.

 

 

 

 

اطلاعات بیشتر و نحوه ی دریافت دارو در وب سایت: /http://mimdaroo.com/migrainecut

منبع: کلینیک آرامش

پایان پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.