رئیس انجمن قلب ایران راهکار‌های داشتن قلبی سالم برای افراد را تشریح کرد.

26

رئیس انجمن قلب ایران راهکار‌های داشتن قلبی سالم برای افراد را تشریح کرد.
طبیب من– یوسف نیا رئیس انجمن قلب ایران اظهار کرد: بیماری های قلبی بر اثر تغییر سبک زندگی و رعایت نکردن الگوی غذایی مناسب در افراد ایجاد می شود؛ امروزه بیماری قلبی و عروقی جزو عارضه های شایع در بین مردم دنیا محسوب می شوند و رتبه دوم مرگ و میر را به خود اختصاص داده اند. یکی از شایع ترین بیماری های قلبی، مشکلات عروق کرونر است و همین مسئله گرفتاری های زیادی در بیماران برای درمانشان ایجاد می کند.

 

درمان میگرن در کلینیک آرامش

 

یوسف نیا با اشاره به اینکه پیش گیری از بیماری های قلبی بهترین روش درمانی محسوب می شود، تاکید کرد: اضافه وزن و مشکلات روحی و روانی در دراز مدت باعث بروز بیماری های قلبی و عروقی می شود و افراد برای داشتن قلبی سالم باید از مصرف چربی های اشباع و فست فود پرهیز کنند.

ارتباط مستقیم چاقی با بروز مشکلات قلبی
ایشان در خصوص ارتباط مستقیم چاقی با بروز مشکلات قلبی گفت: افرادی که از غذاهای چرب و فست فود به مقدار زیادی استفاده می کنند باعث تجمع چربی و اضافه وزن آن ها شده و همین مسئله  سبب گرفتگی رگ های قلبی و  سکته قلبی می شود. مردم باید زندگی را سخت نگیرند و بهداشت بدن و سلامت روان را رعایت کنند تا از بروز هر گونه بیماری غیرواگیر از جمله قلبی و عروقی پیشگیری شود.

وی در پایان گفت: جامعه ای که عصبی باشد در آن بیماری های قلبی و عروقی زیاد رخ می دهد زیرا عصبانیت تمام سیستم اعصاب و متابولیک بدن را بر هم می ریزد. برای داشتن قلب سالم باید نشاط در جامعه امروزه افزایش پیدا کند تا شوک های عصبی باعث مشکلات قلبی نشود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

 

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.