با نوشابه لکه ‏زدایی کنید!

70

طبیب من– علاوه بر نوشیدن نوشابه شما می توانید استفاده های دیگری نیز از آن داشته باشید. این کار شما را از شر برخی مواد شیمیایی رها می کند، مثلا می توانید از آن برای از بین بردن لکه ها استفاده کنید. در این مطلب استفاده هایی متفاوت از نوشابه گازدار سیاه را مرور می کنیم.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

برداشتن آدامس
گاهی پیش می آید که آدامس به مو می چسبد. استفاده از نوشابه سیاه باعث می شود که بدون آسیب زدن به موها آدامس کنده شود. در این شرایط پنبه را به نوشابه آغشته کرده و به مدت 2 دقیقه روی موها بزنید تا آدامس نرم شود. با این کار آدامس به راحتی از موها جدا می شود.

باز کردن لوله ظرفشویی
علاوه بر لوله توالت می توانید گرفتگی لوله سینک ظرفشویی یا حمام را نیز با کوکاکولا باز کنید. برای این کار دو لیتر نوشابه را در لوله گرفته بریزید و صبر کنید. برای تاثیر بیشتر می توانید یک بطری دیگر نیز بریزید. توصیه می شود برای پیشگیری از گرفتن لوله ظرفشویی هر از گاهی یک بطری نوشابه در سینک بریزید.

تسکین جای نیش پشه و زنبور
برای تسکین جای نیش پشه یا زنبور نیازی نیست که نوشابه را بخورید. کافیست یک گلوله پنبه را به نوشابه آغشته کرد و روی جای نیش پشه ها بگذارید.

پاک کردن لکه های ماسیده
لکه های روغن یا مواد غذایی و غیره در صورت پاک نشدن ماسیده و سخت می شوند. برای پاک کردن این لکه های سرسخت به سراغ نوشابه بروید. لکه ها را با نوشابه خیس کرده و به راحتی پاک کنید.

افزایش عمر گل
نوشابه باعث افزایش طول عمر گل و گیاه می شود. کافیست مقدار کمی نوشابه در گلدان تان بریزید تا عمر گل هایتان بیشتر شود.

پاک کردن لکه خون
اگر زمانی خونی روی فرش یا مبل ریخته شود نگران نباشید. برای پاک کردن این لکه به سراغ کوکاکولا بروید. مقداری از این نوشابه را روی لکه خون بریزید و با یک فرچه کوچک یا دستمال بسابید. برای از بین بردن لکه خون از روی ملافه یا پارچه و غیره، آن را در نوشابه خیس کنید تا به راحتی پاک شود.

تمیز کردن توالت
بطری کوکاکولا را در کاسه توالت خالی کنید و بگذارید یک ساعت بماند. سپس با فرچه آنرا تمیز کنید و معجزه کوکاکولا را به چشم ببینید.

تمیز کردن ماشین
به جای خریداری انواع شوینده های مختلف برای ماشین از کوکاکولا، استفاده کنید. با این کار می توانید به راحتی سپر را برق بیاندازید و چرخ ها را تمیز کنید. همچنین می توانید تمام پیچ و مهره ها و بست های باطری و غیره را جرم زدایی و تمیز کنید.

منبع: تبیان

پایان پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.