تولید سواپ داکرون ایرانی

153

شرکت دانش بنیان زیست رویش اقدام به تولید اولین سواپ داکرون ایرانی با کیفیت بسیار بالا و قیمت رقابتی نسبت به رقبای چینی خود نمود.

با شیوع بیماری کرونا برخی از محصولات مرتبط با این بیماری در جهان دچار کمبود شده و به همین دلیل کشورهای مختلف تمام همت خود را برای تولید این محصولات قرار دادند. از مهمترین این محصولات میتوان به ماسک اشاره نمود که در اولین روزهای شیوع کرونا به بحرانی جدی تبدیل شده و همه دنیا به دنبال تامین این محصول برای مردم کشور خود بودند.

همزمان به لوازم پیش گیری، لوازم مرتبط با تشخیص هم دچار کمبود شده و گاهی این کمبود با محصولات بی کیفیت مانند کیت های تشخیصی بسیار ضعیف و یا محصولات نمونه گیری غیر استاندارد چاره ای برای نیاز و کمبود این محصولات می شد.

یکی از این محصولات که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است سواپ نمونه گیری کرونا یا سواپ داکرون است و متاسفانه در عدم وجود محصول با کیفیت و عدم تولید داخل آن بازار ایران از نوع چینی این محصول پر شده است.

موارد مختلف شکایت از عدم کیفیت این محصول و مواردی مانند شکستگی دسته سواپ در بینی بیمار که در نهایت بیمار را تا مرحله جراحی بینی پیش برده باعث شده که شرکت دانش بنیان زیست رویش تمام همت خود را برای تولید نمونه ایرانی این محصول به کار گیرد و در نهایت این تلاش شبانه روزی موجب تولید سواپ داکرون ایرانی استریل گردید.

سواپ داکرون ایرانی دارای کلیه استانداردهای جهانی بوده و مراحل آزمون و کنترل کیفی وزارت بهداشت ایران را دریافت نمونه و دارای مجوز رسمی از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران ( Imed ) است.

شرکت آناسل به عنوان توزیع کننده رسمی این محصول در تهران آمادگی ارائه این محصول را به آزمایشگاه‌های مختلف تشخیص و طبی دارا است.

داروی درمان میگرن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.