استخدام کارشناس آزمایشگاه در شرکت آرک زیست آزما

70

آرک زیست آزما به عنوان آزمایشگاه‌ مورد تایید سازمان غذا و دارو در حوزه کنترل کیفی فراورده های بیولوژیک و نوترکیب برای تکمیل کادر فنی خود از نیروهای توانمند دعوت به همکاری مینماید.

معرفی آزمایشگاه کنترل کیفی آرک زیست آزما

انجام آزمون‌های کنترل کیفی و ارزیابی دارویی یکی از دغدغه‌های مهم شرکت‌های تولیدی دارویی در مراحل مختلف تحقیق و توسعه، پیش از تولید و در خلال تولید است. این آزمایشات بایستی در شرایط استاندارد مورد تایید سازمان غذا و دارو انجام شده و فرایند مستندسازی این فرایندها به دقت و بر اساس ضوابط GMP انجام پذیرد.

اگرچه اغلب شرکت‌های دارویی در کنار خطوط تولید خود دارای آزمایشگاه‌هایی برای کنترل کیفی داروهای تولیدی خود هستند، اما انجام برخی از آزمایشات با توجه به نیازمندی آنها به تجهیزات و مواد و وسایل خاص مقرون به صرفه نبوده و باعث اتلاف انرژی و هزینه در فرایند تولید خواهد شد.

آرک زیست آزما در واقع با هدف تسهیل فرایندها و خدمت به شرکت های تولید کننده ترکیبات دارویی بنیان گذاشته شد و با تجهیز آزمایشگاه تخصصی کنترل کیفی دارویی و به واسطه همکاری با نیروهای توانمند شرایطی را ایجاد نموده است که شرکت تولید کننده دارو بتواند بدون نگرانی، آزمایشات کنترل کیفیت خود را به همکاری قابل اعتماد و توانمند واگذار نماید.

مزیت انجام تست های کنترل کیفیت در آرک زیست آزما

آرک زیست آزما با دارا بودن تاییدیه های لازم از سازمان غذا و دارو و به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو، به عنوان یک مرجع معتبر در ارزیابی و کنترل کیفی فراورده‌های بیولوژیک و نوترکیب شناخته می‌شود و مستندات این آزمایشگاه مورد تایید سازمان غذا و دارو می‌باشد.

  • دارای دانش فنی انجام انواع تست‌های کنترل کیفی دارویی
  • ارائه مستندات بر اساس استاندارد سازمان غذا و دارو
  • انجام سریع و دقیق آزمون‌های کنترل کیفی
  • دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو
  • ارائه مشاوره تخصصی در امور مرتبط با کنترل کیفی دارویی


تجهیزات و امکانات

آزمایشگاه کنترل کیفی دارویی آرک زیست آزما، دارای بخش های مختلفی از جمله آزمایشگاه فیزیکوشیمی، آزمایشگاه مولکولی، آزمایشگاه سلولی و آزمایشگاه میکروبی است و هر بخش به فراخور تست‌های مورد نیاز دارای تجهیزات لازم هستند.

این آزمایشگاه مجهز به دستگاه های کروماتوگرافی مایع با کارایی بالای یا HPLC ، دستگاه کروماتوگرافی گازی GC، دستگاه های سنجش رطوبت، PH و خصوصیات مختلف مواد اولیه، تجهیزات انجام الکتروفورز پروتئین ( SDS PAGE ) و الکتروفورز DNA، تست های PCR، تجهیزات کشت سلول و کشت میکروارگانیسم ها و تجهیزات لازم جهت ارزیابی رشد سلول‌ها، دستگاه های مختلف فیلتراسیون، کروماتوگرافی و تجهیزات نگهداری و ذخیره سازی نمونه در دماهای مختلف بوده و به واسطه دانش فنی موجود، قادر به انجام انواع آزمون‌های مختلف کنترل کیفی مواد اولیه، ارزیابی های مرحله تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت پیش از ورود دارو به بازار و کنترل کیفیت دارو حین تولید را دارا می‌باشد.

موقعیت مکانی:

آزمایشگاه کنترل کیفی دارویی آرک زیست آزما به واسطه ارتباط خود با شرکت های دارویی دو استان البرز و تهران، در منطقه گرمدره، در نقطه تلاقی دو استان تهران و البرز قرار گرفته است. دسترسی به این شرکت با خودرو از طریق اتوبان لشگری و اتوبان تهران کرج و از طریق مترو به واسطه ایستگاه مترو اتمسفر امکان پذیر است.

موقعیت شغلی:

کارشناس آزمایشگاه در شرکت آرک زیست آزما، به صورت روزانه انجام آزمایشات کنترل کیفی دارویی ارائه شده را تحت نظارت و راهنمایی مسئول فنی بر اساس استانداردهای مشخص اجرا کرده و نتایج آزمایشات را به واحد کنترل کیفیت ارائه میکند.

نوع تست های ارائه شده به شما بر اساس توانمندی و آزمایشگاهی که در آن مشغول به کار شوید مشخص میشود اما نکته حائز اهمیت در هنگام فعالیت در آزمایشگاه کنترل کیفی، آشنایی با تست ها و روش های آزمایشگاهی جدید و متفاوتی است که شاید هیچ زمانی در آزمایشگاه آموزشی و دانشگاه با آنها مواجه نشده باشید.

آزمایشاتی که در آزمایشگاه کنترل کیفیت دارویی انجام میشود به صورت مستقیم بر سلامت جامعه و صنایع دارویی بزرگ تاثیر گذار خواهد بود لذا، اگر شم خود را فردی مسئولیت پذیر، دقیق و توانمند میشناسید، با مراجعه به وب سایت شرکت آرک زیست آزما فرم استخدام را تکمیل نموده تا عضوی از خانواده آرک باشید.

داروی درمان میگرن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.