انتصاب سرپرست اداره کل آزمایشگاه‌های مرجع کنترل غذا و دارو

94

دکتر بهرام دارایی معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، طی حکمی دکتر مهدی انصاری دوگاهه را به سمت سرپرست اداره کل آزمایشگاه‌های مرجع کنترل غذا و دارو منصوب کردند.

متن حکم که در تاریخ نهم دی ماه 1400 به صورت رسمی در پایگاه سازمان غذا و دارو منتشر شده است به شرح زیر است:

با توجه به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا، دارو و تجهیزات پزشکی منصوب می شوید تا در صیانت از دست آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، سیاست های دولت مردمی و تحقق اهداف و سیاست های کلان سلامت و برنامه های سازمان انجام وظیفه نمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و اهتمام به عدالت محوری، مردم داری، پاکدستی، فسادستیزی و قانون مداری در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

دکتر مهدی انصاری دوگاهه متولد سال 1345 و دارای دکتری فارماسیوتیکس از دانشگاه علوم پزشکی تهران و استاد فارماسیوتیکس در دانشگاه علوم پزشکی کرمان بوده و 86 مقاله علمی و 25 طرح پژوهشی حاصل سالهای پژوهش ایشان در مراکز تحقیقاتی مختلف بوده است.

لازم به ذکر است که مدیر کل سابق آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا، دارو و تجهیزات پزشکی جناب دکتر سید محمود مسیحا هاشمی بودند از از مهرماه 1398 توسط دکتر شانه ساز به این سمت منصوب شده بودند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.