انجام 380 بازدید توسط تیم های نظارتی اورژانس کشور از ابتدای طرح نوروزی

5

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ پیرحسین کولیوند سرپرست اورژانس کشور گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا کنون 380 بازدید توسط تیم نظارتی اورژانس کشور از مراکز درمانی و پیش بیمارستانی بعمل آمده است.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

وی افزود: این تیم های نظارتی در قالب 11 گروه از 25 اسفندماه تا پایان فروردین برای نظارت بر مراکز درمانی و پیش بیمارستانی به مناطق مختلف کشور اعزام می شوند.

کولیوند افزود: از ابتدای طرح تا امروز تعداد 300 بازدید از مراکز و پایگاه های پيش بيمارستاني و 80 بازدید نظارتی از مراکز درمانی بعمل آمده است.

نماینده تام الاختیار وزارت بهداشت در طرح سلامت نوروزی سال 96 با بیان اینکه به صورت مستمر بر شیوه عملکرد و اقدامات مراکز بهداشتی و درمانی و نیروهای اورژانسی در سراسر کشور نظارت می شود، عنوان کرد: این 11 گروه از اورژانس کشور تمامی پایگاه های جاده ای و کمپ های سلامت را از نظر حضور نیروهای انسانی تخصصی، دارو و تجهیزات، نحوه ارائه خدمات، رضایت مندی مردم مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند.

سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: این گروه ها در حوزه بیمارستانی از تمامی اورژانس های بیمارستانی، شبکه های بهداشت، درمانگاه ها،داروخانه های شبانه روزی، دندانپزشکی ها،آزامایشگاه ها و مراکز رادیولوژی و سی تی اسکن را مورد بازدید قرار می دهند.

مشاور وزیر بهداشت تصریح کرد: تمامی ارزیابی ها به صورت آنلاین با فرم الکترونیکی به مرکز اورژانس کشور ارسال می شود و نحوه عملکرد و کیفیت خدمات ارائه شده به مردم را به صورت آنلاین نظارت می کنیم.

دکتر کولیوند گفت: در استان تهران نیز از تمامی اورژانس های بیمارستانی و مراکز درمانی و دندانپزشکی به منظور ارتقای ارائه خدمات به مردم و نظارت بر نحوه خدمات دهی ارزیابی و بازدید به عمل می آید.

 

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.