عفونت را در خانه درمان کنید!

23

درخشان پور متخصص طب سنتی در گفت و گو با خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ از درمان سرماخوردگی در هرمرحله به کمک گیاهان دارویی خبر داد و گفت: اگر بیماری در مرحله اولیه باشد، مصرف روزی دو لیوان شربت لیمو عسل با آب خنک، لیمو شیرین، شلغم، پرتقال و سوپ می تواند در بهبود آن بسیار موثر باشد.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی با اشاره به برخی نظرات مبنی بر تحریک شدن گلو توسط نارنگی، ادامه داد: نارنگی در مراحل اولیه بیماری نمی تواند مضر باشد اما اگر سرماخوردگی پیشرفته باشد، مصرف این میوه گلو را تحریک کرده و موجب تاخیر در بهبودی فرد می شود.

درخشان پور سیر را راه قطعی درمان عفونت دانست و افزود:  یک حبه سیر له شده را همچون قرص، دو ساعت پس از صبحانه و دو ساعت پس از شام با مخلوط آب و عسل میل کنید. شربت عسل موجب کاهش درجه دمای بدن و رفع تب می شود.

متخصص طب سنتی اظهار داشت: دم کرده پونه نیز به نوعی معجزه گر درمان عفونت است. بسته به میزان عفونت، دو بار یا سه بار در روز، دو ساعت پس از وعده های غذایی باید مصرف شود.

وی عنوان کرد: اگر بیمار درگیر بیماری زمینه ای باشد، به طور کل یک برنامه غذایی برای وی در نظر گرفته شده و در کنار این برنامه، به درمان بیمار پرداخته می شود.

به گفته این متخصص اگر تعدادی از پزشکان این روش های درمانی را تجربه می کردند، بیش از 90 درصد داروخانه ها تعطیل می شدند.

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.