طبیب من

کد خبر: 2558
گروه : خبرکده , ویژه
تاریخ انتشار: ۱۲ام فروردین ۱۳۹۶ , ۱۰:۵۹
سرپرست اورژانس کشور گفت: 156 پایگاه اورژانس ویژه روز طبیعت در تهران در حالت آماده باش هستند.

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ پیرحسین کولیوند با تاکید بر اهمیت رعایت نکات ایمنی ویژه روزهای پایانی تعطیلات نوروزی توسط مردم و مسافران، اظهار داشت: تعطیلات پایانی نوروزی نیز به طور کامل توسط اورژانس پوشش داده می شود.

وی با بیان اینکه مرکز اورژانس تهران برای تعطیلات پایانی نوروز و روز ۱۳ بدر، روز طبیعت تمهیدات ویژه ای اندیشیده است، افزود: ۱۳۵ پایگاه درون شهری اورژانس و ۲۱ پایگاه جاده ای در تهران برای تعطیلات پایانی نوروز در حالت آماده باش هستند.

سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: همچنین مرکز ارتباطات اورژانس و سامانه ۱۱۵ برای دریافت تماس های مردمی در آمادگی کامل قرار دارد.

وی تصریح کرد: پایگاه اورژانس هوایی با شعاع عملیاتی ۱۵۰ کیلومتر مربع نیز برای انجام ماموریت در حالت آماده باش است.

دکتر کولیوند گفت: ۱۱۰ دستگاه آمبولانس، ۲۵ دستگاه در بوستانها و موتور لانس اماکن تفریحی به منظور ارائه خدمات به مردم در روز طبیعت در شهر تهران در حالت آماده باش هستند.

وی با اشاره به آمادگی ایستگاه های سلامت در محورهای ورودی و خروجی شهر تهران برای ارائه خدمات به مسافران در مسیرهای رفت و برگشت به تهران، تاکید کرد: هماهنگی با ستاد هدایت بیماران دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در شهر تهران برای پذیرش بیماران نیز انجام شده است.

 

انتهای پیام/