پوشش تعطیلات پایانی نوروز / آماده باش 156 پایگاه اورژانس ویژه روز طبیعت در تهران

50

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ پیرحسین کولیوند با تاکید بر اهمیت رعایت نکات ایمنی ویژه روزهای پایانی تعطیلات نوروزی توسط مردم و مسافران، اظهار داشت: تعطیلات پایانی نوروزی نیز به طور کامل توسط اورژانس پوشش داده می شود.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی با بیان اینکه مرکز اورژانس تهران برای تعطیلات پایانی نوروز و روز 13 بدر، روز طبیعت تمهیدات ویژه ای اندیشیده است، افزود: 135 پایگاه درون شهری اورژانس و 21 پایگاه جاده ای در تهران برای تعطیلات پایانی نوروز در حالت آماده باش هستند.

سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: همچنین مرکز ارتباطات اورژانس و سامانه 115 برای دریافت تماس های مردمی در آمادگی کامل قرار دارد.

وی تصریح کرد: پایگاه اورژانس هوایی با شعاع عملیاتی 150 کیلومتر مربع نیز برای انجام ماموریت در حالت آماده باش است.

دکتر کولیوند گفت: 110 دستگاه آمبولانس، 25 دستگاه در بوستانها و موتور لانس اماکن تفریحی به منظور ارائه خدمات به مردم در روز طبیعت در شهر تهران در حالت آماده باش هستند.

وی با اشاره به آمادگی ایستگاه های سلامت در محورهای ورودی و خروجی شهر تهران برای ارائه خدمات به مسافران در مسیرهای رفت و برگشت به تهران، تاکید کرد: هماهنگی با ستاد هدایت بیماران دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در شهر تهران برای پذیرش بیماران نیز انجام شده است.

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.