سامانه جامع غذا و دارو امسال عملیاتی می شود

80

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ بهروز جنت مدیرکل نظارت بر فرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: از مهمترین اقداماتی که در سال جدید در دستور کار ما قرار دارد اتمام و عملیاتی کردن سامانه جامع غذا و دارو است.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی افزود: اداره کل نظارت برفرآورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو نیز شاکله اهداف خود را بر مبنای این خواسته رئیس محترم  سازمان غذا و دارو که در پیام نوروزی بدان اشاره  کردند؛ ریل گذاری نموده است.

جنت با اشاره به توسعه فعالیت های نرم افزاری که در سال های اخیر در مجموعه فعالیت های سازمان غذا و دارو صورت گرفته است، ادامه داد: در ارائه خدمات و ارتقاء رضایتمندی ارباب رجوع بطور  آشکار و مشخصی تسریع و تسهیل بعمل آمده و شفاف سازی در اجرای ضوابط و فرآیندها آن نتیجه بسیار خوبی است که عموم افراد حقیقی و حقوقی مرتبط با سازمان طعم آن را چشیده و  بر آن مهر تائید می زنند.

وی همچنین به ادامه تفویض امور حاکمیتی و غیر حاکمیتی که از سالهای اخیر بویژه سال گذشته آغاز شده است نیز پرداخت و بیان کرد: با تفویض امور غیر حاکمیتی به مراکز و موسسات تائید صلاحیت شده و همچنین صدور پروانه های بهداشتی به معاونت های غذا و دارو، موجبات چابکی هرچه بیشتر ستاد بیش از پیش فراهم آمد.

جنت، برگ زرین فعالیت های اداره کل نظارت برفرآورده های غذایی آرایشی و بهداشتی را بکارگیری سامانه رهگیری و ردیابی کالاهای سلامت (TTAC) دانست و افزود: از طریق این مکانیزم تمامی آمار و ارقام مربوط به میزان، مبدا و منبع واردات و زنجیره تامین در زمانی کوتاه قابل دسترس است.

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.