جلوی گمانه‌زنی‌های نادرست را بگیرید!

68

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ به نقل از وبدا، حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارسال نامه ای در تاریخ ۱۲ فرودین ماه به رییس سازمان صدا و سیما گفت: تنها وظیفه خود و همکارانم تا پایان دوران کاری دولت یازدهم را ادامه مسیر خدمت صادقانه به هموطنان عزیز می‎دانم.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

هاشمی در نامه خود به رییس سازمان صدا و سیما اظهار امیدواری کرد ترتیبی اتخاذ شود که تا زمان برگزاری انتخابات، اخبار صحیحی که منجر به حضور حداکثری مردم و برگزاری انتخاباتی قانونمند و اخلاق محور شود، در اختیار افکار عمومی قرار گیرد.

متن کامل نامه وزیر بهداشت به رییس سازمان صدا و سیما به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر علی‌عسکری
رییس محترم سازمان صدا و سیمای ج.ا.ا.
با سلام و احترام
فرارسیدن سال نو، حلول ماه پر برکت رجب و دوازدهم فروردین «روز جمهوری اسلامی ایران» را خدمت جناب‌عالی و همکاران ارجمندتان تبریک عرض می‌کنم.
در پی گمانه زنی‌های غیر رسمی و بعضا هدفمندی که اخیرا برخی رسانه‌ها و به‌ویژه شبکه‌های مجازی، در خصوص انتخابات ریاست جمهوری «به عنوان خبر» منتشر می‌کنند، طی روزهای پایانی سال گذشته تا هم اکنون، شاهد پخش نام و تصویر خود به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات از رسانه ملی بوده‌ام.
این اقدام در حالی تکرار و ادامه یافته که بارها در مصاحبه ها عرض کردم و طبعا عزیزان حوزه سیاسی و خبر آن سازمان هم مطلع شده‌اند که جز انجام مسئولیت خطیر حفظ و ارتقای سلامت هموطنان و اجرای دقیق طرح تحول سلامت، هیچ هدف دیگری نداشته و ندارم و تنها وظیفه خود و همکارانم تا پایان دوران کاری دولت یازدهم را ادامه مسیر خدمت صادقانه به هموطنان عزیز می‎دانم.
امیدوارم ترتیبی اتخاذ فرمایید که تا زمان برگزاری انتخابات، اخبار صحیحی که منجر به حضور حداکثری مردم و انتخاباتی قانونمند و اخلاق محور شود، در اختیار افکار عمومی قرار گیرد.
توفیق و سلامتی جنابعالی را از خداوند متعال خواهانم.
دکتر سید حسن هاشمی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی».

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.