آماده باش اورژانس مشهد، گناباد و تربت حیدریه/ 10 آ‌مبولانس اعزام شد

51

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور گفت: زلزله 6 ریشتری صبح امروز حوالی ساعت 10 و 39 دقیقه در 81 کیلومتری مشهد و در عمق 10کیلومتری زمین رخ داده است و هنوز اطلاعی از میزان احتمالی تلفات و مصدومان این حادثه نداریم.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی ادامه داد: با توجه به شدت بالا و نزدیکی‌ آن به سطح زمین و نیز با توجه به اینکه این زمین لرزه در منطقه شهری رخ داده است، احتمال وجود صدمات انسانی زیاد است و به احتمال زیاد آسیب های سازه ای آن نیز بالاست.

خالدی افزود: هم اکنون 10 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل زلزله اعزام شده است، امیدواریم صدمات انسانی این زلزله زیاد نباشد، اما نگرانی از بابت مشکلات بهداشتی در این منطقه وجود دارد.

وی یادآور شد: اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

اعزام بالگردهای اورژانس ۱۱۵ به مناطق زلزده زده خراسان رضوی

پیر حسین کولیوند رییس اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: تمام پایگاه های اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گناباد، نیشابور و تربیت حیدریه به حالت آماده باش در آمدند و همچنین بیمارستانهای تحت پوشش این دانشگاه ها در حالت آماده باش قرار دارند.

وی افزود: چندین دستگاه آ‌مبولانس و اتوبوس آمبولانس به محل زلزله اعزام شده اند و تاکنون یک مصدوم در این حادثه، گزارش شده است.

کولیوند از اعزام بالگردهای اورژانس ۱۱۵ به مناطق زلزله زده استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: بر اساس ارزیابی های اولیه، مناطق روستایی کارغش، آبروان و چالش، دچار تخریب شده اند.

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.