فرآورده های مجاز به راحتی ردیابی و استعلام می شود

83

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ به نقل از ایفدانا امیرحسن جمشیدی مدیر کل نظارت بر فراورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در خصوص  نحوه اطلاع از فراورده های مجاز مکمل و گیاهی در بین تعداد زیادی از فراورده های غیر مجاز که  به روشهای مختلف خود را در معرض تبلیغ و دید مردم می گذارند اظهار داشت: فهرست فرآورده های مجوزدار همگی در تارنمای سازمان غذا و دارو در بخش اداره کل فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل بارگذاری شده و برای عموم قابل مشاهده است ضمن آنکه موارد خاص نیز از طریق روابط عمومی سازمان قابل استعلام می باشد.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

جمشیدی با تائید رشد اقبال عمومی نسبت به فراورده های سنتی، طبیعی  و مکمل در سالهای اخیر افزود:با در نظر گرفتن وقفه چند روزه ای که ممکن است در بروز رسانی تارنما وجود داشته باشد اگر فراورده ای در آنجا به عنوان مجوز دار یافت نگردداما درعطاری، داروخانه ها  و یا هر جای دیگری عرضه شده باشد معنایش این است که مورد تائید سازمان غذا و دارو نیست و ما سلامت هیچیک از آنها را تضمین نمی کنیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد: فرآورده های مورد تائید ما  باید در داروخانه به فروش برسد و طبیعی است که این اتفاق از طریق شرکتهای پخش های مجاز رخ می دهد. در این صورت فراورده دارای کد IRC  می باشد کما اینکه فقدان این  کد به منزله نداشتن مجوز فراورده مورد نظر است.

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.