معجون گیاهی درمان درد مفاصل و پوکی استخوان+ طرز تهیه

1,039

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی چجوری»؛ دردهای مفاصلی و پوکی استخوان جزو بیماری هایی هستند که امروزه شیوع بالایی پیدا کرده اند و بسیاری افراد از ابتلا به آنها رنج می‌برند بنابراین به منظور پیشگیری از این دردها، نیاز است که اقداماتی مانند ماساژ با روغن های مخصوص،رفع التهابات، تقویت و جلوگیری از سفتی استخوان ها انجام شود.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

یکی از کارهای مهمی که اقدام فوری باید برای انجام داد درمان به موقع التهابات است زیرا درمان نکردن آن منجر به بیماری های اصلی دیگر می شود. خوشبختانه علاوه بر درمان های شیمیایی، درمان های طبیعی تاثیرگذاری نیز وجود دارند که به شما برای درمان کمک می کنند.

نسخه ذکر شده در ذیل، از بهترین روشهای درمان مبتلا به دردهای استخوان و کمر درد و آرتروز و دردهای مفاصلی استکه روش تهیه و استفاده آن به بسیار ساده است.

**مواد لازم

5 یا 6 عدد هویچ متوسط

یک دوم قاشق چایخوری فلفل سیاه

2 سانتی متر ریشه زنجبیل تازه

یک سانتی متر ریشه زردچوبه( یا یک دوم چای خوری پودر زردچوبه)

**طرز تهیه

ابتدا هویچ را پوست گرفته و با ریشه زنجبیل رنده کنید سپس پودر زردچوبه اضافه کنید. همه مواد را داخل مخلوط کن ریخته و باهم مخلوط کنید اگر مترکیب به دست آمده خیلی سفت است مقداری آب به آن اضافه کنید که رقیق شود.

این دارو را سه بار در روز به مقدار 50 یا 60 میلی لیتر، نیم ساعت قبل از صبحانه، ناهار و شام میل کنید، همچنین توصیه می شود قبل از خوردن این دارو خانگی با پزشک خود نیز مشورت کنید.

منبع: fhfn

انتهای پیام/

 

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.