طبیب من

کد خبر: 2843
تاریخ انتشار: ۲۴ام فروردین ۱۳۹۶ , ۱۲:۴۸
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استان کرمانشاه موقعیت ممتازی به لحاظ توسعه توریسم درمانی دارد.

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، که در کرمانشاه به سر می‌برد، پس از استقبال توسط استاندار و دیگر مسئولان این استان، در اولین روز سفر خود به کرمانشاه از بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان سنقروکلیایی بازدید کرد.

هاشمی روز چهارشنبه در بدو ورود خود به استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به مرزی بودن این استان اظهار کرد: این امر موجب شده استان موقعیت ویژه ای به لحاظ رونق توریسم درمانی داشته باشد. کرمانشاه یکی از قطب های مهم کشور در بحث پزشکی است.

حسین کریم، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه نیز در حاشیه بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان امام خمینی (ره) سنقر با اشاره به بازدید وزیر از تمامی بخش های بیمارستان و بررسی مشکلات آن گفت: سال گذشته تجهیزات بسیار خوبی برای این بیمارستان خریداری شد و از جمله اقدامات مثبت در این بیمارستان راه اندازی بخش سی تی اسکن آن است. همچنین کلینیک و تعدادی پایگاه بهداشت و درمانگاه در سطح شهرستان در حال ساخت است که تا هفته دولت به بهره برداری می رسد.

وزیر بهداشت فردا در ادامه سفر خود برخی پروژه های عمرانی شهر کرمانشاه را افتتاح و در روز پایانی سفر خود نیز برای افتتاح برخی پروژه ها به شهرستان‌های صحنه و اسلام آبادغرب سفر می کند.

در این سفر در مجموع هشت پروژه به ارزش حدود ۹۳ میلیارد تومان در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/