طبیب من

کد خبر: 2950
تاریخ انتشار: ۲۸ام فروردین ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰
200 میلیون نفر در جهان از نارسایی‌های تیروئیدی رنج می‌برند. این در حالی است که با روشی ساده می‌توان نسبت به درمان اغلب آنها اقدام کرد.

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ تقریبا ۲۰۰ میلیون نفر در جهان از نارسایی‌‌های غده تیروئید رنج می‌برند. عملکرد این عضو از بدن می تواند منجر به مشکلات جدی شده و سلامتی انسان را تهدید کند.

حال قصد داریم روشی را معرفی کنیم که برای درمان بیماری‌های تیروئید بسیار مفید است. در این روش تنها از یک عدد پیاز قرمز برای تحریک عملکرد بهتر غده تیروئید استفاده می‌شود.

پیاز قرمز ضد التهاب، ضد باکتری، ضد قارچ و ضد سرطان بوده و منبع غنی ویتامین هایی چون B6 ،K ،C و مواد معدنی از قبیل منیزیم، کلسیم، منگنز و تیامین محسوب می‌شود.

همه این مواد مغذی به تمیز کردن پوست و از بین بردن باکتری ها و میکروب ها کمک فراوانی می کند. از طرفی اسید فسفریک موجود در پیاز قرمز به گردش خون کمک می کند.

یک متخصص و محقق در زمینه طب سنتی در خصوص فواید پیاز قرمز می‌گوید افراد برای مقابله با اختلال غده تیروئید به این گیاه شگفت‌انگیز نیاز دارند.

دستورالعمل

این روش درمان را باید قبل از خواب انجام دهید. برای انجام این درمان یک پیاز قرمز را نصف کنید و نیمی از آن را در ناحیه غده تیروئید گردن خود ماساژ دهید.

زمانی که با پیاز، گردن خود را ماساژ می دهید، آب پیاز عملکرد غده تیروئید شما را تحریک می کند.

با انجام این روش ساده در مدتی کوتاه غده تیروئید تقویت شده و عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهد.

منبع: FHFN

انتهای پیام/