طبیب من

کد خبر: 3505
گروه : خبرکده , ویژه
تاریخ انتشار: ۹ام اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۲۳:۲۰
توصیه وزیر بهداشت در اصفهان:
وزیر بهداشت گفت: رسانه ها به ویژه آنها که از پول بیت المال اداره می شوند، قضاوت خود را بجای حرف مردم منعکس نکنند.

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ به نقل از وبدا، وزیر بهداشت در اصفهان و در پاسخ به سوال خبرنگار صدا و سیما مبنی بر نارضایتی مردم روستاها از خدمات درمانی، گفت: شما تا کنون چند بار به روستاها تشریف برده اید؟ به مناطق محروم و روستایی تشریف نمی برید و متاسفانه از طرف خودتان قضاوت می کنید که کار خوبی نیست چراکه تریبون شما از پول بیت المال اداره می شود.

سید حسن هاشمی در حاشیه افتتاح بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی المهدی اصفهان، با بیان این مطلب و خطاب به خبرنگار صدا وسیما، اظهار داشت: عدم رضایت از خدمات درمانی در روستاها، حرف مردم نیست بلکه اظهارات شماست و مردم در نظرسنجی های مختلف، نظرات خود را اعلام می کنند و در حال حاضر در روستاها، ۶۵۰۰ پروژه بهداشتی در حال اجرا است اما تا قبل از دولت یازدهم، به عنوان نمونه در استان سیستان و بلوچستان، فقط ۴۵ درصد از مراکز بهداشتی و درمانی دارای پزشک بودند اما امروز تمام مراکز بهداشتی و درمانی، دارای پزشک هستند.

وزیر بهداشت افزود: ۳۵۰۰خانه و مرکز بهداشت در مناطق روستایی در دولت یازدهم ساخته شد و پرداخت از جیب مردم در مناطق روستایی به ۳ درصد کاهش پیدا کرده است.

هاشمی تصریح کرد: باید حرف مردم را منعکس کنید و قضاوت خودتان را به جای نظر مردم القا نکنید و با دولت، کمی مهربان تر باشید چرا که منافع ملی و منفعت مردم در این است.

 

انتهای پیام/