حرف خودتان را با پول بیت المال نزنید/ باید حرف مردم را منعکس کنید/ 6500 پروژه بهداشتی در روستاها در حال اجرا است

62

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ به نقل از وبدا، وزیر بهداشت در اصفهان و در پاسخ به سوال خبرنگار صدا و سیما مبنی بر نارضایتی مردم روستاها از خدمات درمانی، گفت: شما تا کنون چند بار به روستاها تشریف برده اید؟ به مناطق محروم و روستایی تشریف نمی برید و متاسفانه از طرف خودتان قضاوت می کنید که کار خوبی نیست چراکه تریبون شما از پول بیت المال اداره می شود.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

سید حسن هاشمی در حاشیه افتتاح بیمارستان 150 تختخوابی المهدی اصفهان، با بیان این مطلب و خطاب به خبرنگار صدا وسیما، اظهار داشت: عدم رضایت از خدمات درمانی در روستاها، حرف مردم نیست بلکه اظهارات شماست و مردم در نظرسنجی های مختلف، نظرات خود را اعلام می کنند و در حال حاضر در روستاها، 6500 پروژه بهداشتی در حال اجرا است اما تا قبل از دولت یازدهم، به عنوان نمونه در استان سیستان و بلوچستان، فقط 45 درصد از مراکز بهداشتی و درمانی دارای پزشک بودند اما امروز تمام مراکز بهداشتی و درمانی، دارای پزشک هستند.

وزیر بهداشت افزود: 3500خانه و مرکز بهداشت در مناطق روستایی در دولت یازدهم ساخته شد و پرداخت از جیب مردم در مناطق روستایی به 3 درصد کاهش پیدا کرده است.

هاشمی تصریح کرد: باید حرف مردم را منعکس کنید و قضاوت خودتان را به جای نظر مردم القا نکنید و با دولت، کمی مهربان تر باشید چرا که منافع ملی و منفعت مردم در این است.

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.