طبیب من

کد خبر: 3593
گروه : خبرکده , ویژه
تاریخ انتشار: ۱۲ام اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۰:۵۲
وزیر بهداشت روز سه شنبه در سفر به استان البرز با حضور در کارخانه تولید تجهیزات دارویی فارمد در شهرستان اشتهارد از بخش های مختلف این شرکت دیدن کرد.

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در سفر به استان البرز از کارخانه مدی تک سیس تولید کننده انواع صافی دیالیز، خط تولید کارخانه نواتیس طب تولید کننده انواع ماشین های خط تولید پزشکی، دستگاه تصفیه آب پزشکی و تخت دیالیز، کارخانه نوا فارمد کیمیا تولیدکننده و تامین مواد اولیه دارویی از جمله پودر بی کربنات سدیم و محلول ضد عفونی ماشین دیالیز بازدید کرد.

در ادامه وی از کارخانه در حال احداث فارمد پلاست تولید کننده انواع گرانول ها و قطعات پلیمری گرید پزشکی بازدید و از نزدیک در جریان روند این واحدهای تولیدی قرار گرفت.

قرار است در این سفر با حضور در مرکز آموزشی و درمانی کمالی،مرکز ناباروری این بیمارستان را به عنوان اولین مرکز ناباروری دولتی در استان البرز افتتاح کند.

کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی امام علی (ع)،مرکز تصویربرداری بیمارستان شهید مدنی و مرکز تصویربرداری بیمارستان کمالی امروز با حضور وزیر بهداشت افتتاح می شود.

در این مراسم از طریق ویدیوکنفرانس همزمان ۱۵ مرکز ناباروری در ۱۴ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی در سراسر کشور در محل دانشگته علوم پزشکی البرز افتتاح می شود.

شرکت تجهیزات پزشکی فارمد در سال ۱۳۸۷ با هدف فعالیت در زمینه تولید، صادرات و واردات و تهیه و توزیع مواد اولیه دارو و تجهیزات پزشکی تحت شماره ۱۶۰۰۹۸ به ثبت رسیده است.

به طور کلی ماموریت شرکت فارمد عملی کردن تولید محصولات پزشکی نوین با رعایت الزامات قانونی و کیفیت مطابق با استانداردهای بین‌المللی است.

 

انتهای پیام/