آلوچه و لواشک هایی با طعم اسیدسیتریک

29

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛  محمد حسین عزیزی انجمن صنایع غذایی ایران در خصوص نظارت بر فروش خوراکی های غیر بهداشتی در پایتخت گفت: نظارت بر فروش خوراکی های غیر بهداشتی در سطح شهر، برعهده وزارت بهداشت است که به صورت مقطعی، کلی و ناپیوسته در چند منطقه انجام شده است و عواقبی، چون رشد قارچ گونه فروش مواد غذایی ناسالم را به همرا داشته است.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی افزود: استفاده از اسید سیتریک و رنگ های غیرمجاز در موادئ خوراکی ، چون آلو، لواشک و خشکبار و نظارت بر فروش آزاد آن در شهر، به وفوربه چشم می خورد. براین اساس آرامش خیال خاطتیان از عدم نظارت بر بهداشت مواد مصرفی، عرضه مواد خوراکی در فضای باز و آلوده را افزایش، و سلامت جامعه را به خطر انداخته است.
رئیس انجمن صنایع غذایی ایران گفت: وزارت بهداشت ودرمان، در بخش نظارت بر بهداشت مواد خوراکی، عملکرد خوبی نداشته و موجبات فروش مواد مضر و آلوده را فراهم کرده است. بر این اساس پیشنهاد می شود وزارت بهداشت و درمان، وظیفه نظارت بر فروش موادغذایی را به سازمان دیگری محول کند.
وی گفت: توصیه می شود مردم از خرید میوه هایی، چون چاقاله بادام و گوجه سبز و … در گوشه و کنار خیابان ها، جدا خودداری کنند چرا که علاوه بر استفاده از آب و نمک غیربهداشتی، آلودگی هوا بر آن ها تأثیر گذاشته و منجر به بروز بیماری های متعددی در بدن می شود.

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

1 نظر
  1. khasteh

    man asheghe torshijatam. lotfan tarze tahaye aloocheye khanegiro sharh bedid

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.