ساخت کلینیک تخصصی و حمایت از بیماران نادر استان بوشهر

79

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ سمیه عاملی در مورد وضعیت بیماران نادر شهرستان دشتستان توضیح داد که با توجه به نوع فعالیت مجمع خیرین و برنامه های در پیش گرفته شده آمار دقیق و روشنی از بیماران نادر در دست نیست اما توجه به مراجعه افراد و بیماران به مجمع برآورد می شود که بیماران مبتلا به بیماری نادر اکتیوز یا پروانه ای آمار قابل توجهی در دشتستان داشته باشند. بیماران مبتلا به ام.اس و مبتلا به سرطان هم به مجمع برای دریافت کمک های درمانی مراجعه می کنند و اغلب برای درمان به استان بوشهر و یا استان های همجوار مانند استان فارس ارجاع می شوند.

او همچنین گفت که خیرانی که با مجمع همکاری می کنند آماده هستند تاضمن پرداخت هزینه ها، زمین و فضای مناسب ایجاد مرکز درمانی را در اختیار قرار دهنند.

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت شهرستان دشتستان، با اشاره به محرویت های پزشکی و درمانی شهرستان دشتستان توضیح داد که ساخت، تهیه و تجهیز مراکز درمانی از جمله فعالیت های اصلی مجمع خیریه است که در راستای آن با امضای تفاهم نامه های همکاری با برخی پزشکان بومی شهرستان و یا مراکز درمانی استان های همجوار هزینه های درمانی برای بیماران عضو این مجمع رایگان می شود.

او گفت که در حال حاضر این مجمع خیریه با پنج بنیاد تفاهم نامه هایی را امضا کرده اند که بر اساس آن ۲۰ تا ۷۰ درصد هزینه های درمانی بیماران هم پرداخت می شود.

به گفته او ۴۸ فرد از پزشکان حاضر در دشتستان هم با امضای تفاهم نامه با مجمع خیرین بیمارانی که از سوی آنها به پزشکان مراجعه می کنند را بصورت رایگان معاینه می کنند.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.