با این ترفندها زندگی مشترک‌تان را از حالت یکنواختی خلاص کنید

60

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ اگر می خواهید در رابطه با همسر خود کارهای تکراری انجام دهید و هیجان را وارد زندگی خود نکنید باید کم کم آماده پذیرش یک رابطه سرد و خشک باشید.خبر خوب برای زوج های خوشبخت این است که اگر یک رابطه موفق می خواهید، چه ازدواج کرده باشید چه نکرده باشید، می توانید با ایجاد چند رفتار جدید و تغییرات کوچک در رابطه تان آن را برای همیشه همانطور حفظ کنید یا حتی آن را بهتر کنید.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

در ادامه به چند نکته برای حفظ رابطه عاشقانه با همسرتان و یا تقویت آن اشاره می کنیم:

***همسر خود را غافلگیر کنید

سوپرایز کردن از جمله کارهایی است که می تواند همیشه به یک رابطه هیجان بدهد. با روش های مختلفی مانند خریدن یک کادو کوچک و یا پختن غذای مورد علاقه همسرتان می توانید شریک زندگیتان را سوپرایز کنید. این کارهای کوچک همیشه می توانند رابطه شما را از هرگونه کسلی و یکنواختی حفظ کند.

***با همدیگر کارهای جدید را امتحان کنید!

برای حفظ یک رابطه اقدام به انجام کارهایی کنید که باعث می شود در کنار همدیگر رشد کنید و موفق شوید. شرکت کردن در یک فعالیت جدید مانند رفتن به کلاس های مختلف یا یادگیری یک ورزش باهمدیگر می تواند به شما کمک فراوانی کند و این علاقه به یادگیری وقتی در کنار یکدیگر باشید بیشتر می شود.

***با زوج های دیگر در ارتباط باشید.

گذاشتن وقت در کنار زوج هایی که رابطه سالم دارند به حفظ و شادی رابطه شما هم کمک فراوانی می کند. سعی کنید با زوج هایی ارتباط برقرار کنید که بسیار باهم مهربان هستند و به ارزش های خود و شما احترام می گذارند. ارتباط با این افراد باعث تحکیم اهمیت تعهد در شما خواهد شد.

***به همسرتان بگویید که عاشقش هستید.

ابراز علاقه از جمله کارهای مهم هر رابطه ای است اما به مروز زمان این علاقه و گفتن دوستت دارم در رابطه ها کمرنگ می شود. اگر می خواهید عشق در رابطه تان جایگاه ویژه ای داشته باشد و از بودن در کنار هم لذت ببرید سعی کنید به همسر خود از طریق ارتباطات کلامی یا غیرکلامی ابراز علاقه کنید تا رابطه ای مستحکم داشته باشید.

***پیگیری مثبت داشته باشید!

بگذارید همسرتان متوجه شود وقتی پیش شما نیست، شما به او فکر می کنید و شما واقعا  نگران و نسبت به زندگی او حساس هستید و جزئیات زندگی او را در نظر می گیرید. قبل از قرار ملاقات های مهم همسرتان به او پیام موفق باشید بفرستید و در انتهای هر روز در مورد مشکلات و ناراحتی ها با او همدردی کنید.

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.