آمار 8 هزار پزشک عمومی بیکار صحت ندارد/ برخورد شدید در انتظار داروخانه‌های متخلف

27

ایرج حریرچی قائم مقام وزارت بهداشت در گفتگو با  خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ با اشاره به اینکه در برخی از داروخانه های کشور، داروهای بهداشتی و آرایشی بصورت تقلبی عرضه می شود و مردم به دلیل اینکه به داروخانه ها اعتماد دارند از آنها به قیمت های گرانی خریداری می کنند؛گفت: این که بگویم در داروخانه ها هیچ گونه اقلام بهداشتی و آرایشی  به صورت تقلبی عرضه نمی شود، اشتباه است و این را می پذیرم که برخی داروخانه ها مرتکب انجام این چنین تخلف هایی می شوند.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی افزود: با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته و نظارت ها بر عملکرد داروخانه ها شدیدتر می شود و جلوی تخلفات آن ها گرفته خواهد شد.

قائم مقام وزیر بهداشت و درمان در خصوص اینکه برخی از بیمارستان های خصوصی امکانات و خدمات آنها در حد بیمارستان های درجه یک نیست ولی مبالغی که از بیماران، دریافت می کنند؛ مطابق با تعرفه های بیمارستان های خصوصی درجه یک است، اظهار داشت: بیمارستان ها را اعتبار بخشی جدید کرده ایم و آنها درجه بندی جدید خواهند شد و بیمارستان ها هم موظف هستند که بر طبق درجه بندی جدید تعرفه ارائه خدمات را از بیماران دریافت کنند.

حریرچی افزود: پس از اعلام درجه بندی جدید به بیمارستان ها، اگر موردی از آنها گزارش شود که تعرفه های بیشتری از بیماران گرفته اند با آنها برخورد خواهد شد.

سخنگوی وزارت بهداشت و درمان در پاسخ به این پرسش که گفته می شود 8 هزار پزشک عمومی بیکار در کشور داریم، گفت: این آمارهایی که در برخی رسانه ها در خصوص تعداد پزشکان عمومی بیکار، منتشر می شود؛ صحت ندارد و عملأ دارای منبع موثقی نیستند.

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.