چسب زخم های تولید داخل حمایت نمی شود

43

محمدرضا جعفری مدیر فروش یک شرکت تولید کننده نوار چسب در گفت‌وگو با خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ در خصوص سابقه شرکت گفت: شرکت ما در نوزدهم شهریور سال ۴۷ به ثبت رسیده است و با قرداد همکاری در قالب دانش فنی تحت امتیاز یک کمپانی آلمانی فعالیت خود را بعنوان اولین واحد تولید کننده نوار چسب آغاز کرد.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی افزود:چسب ها به دونوع طبی و صنعتی تقسیم می شوند که هرکدام مصارف خاصی دارند. این چسب ها در ابتدا با همکاری آلمانی ها تولید می شد اما سه سال از مستقل شدن شرکت می گذرد، هرچند نمونه خارجی این نوع از چسب ها از چین و ترکیه وارد می شود که کیفیت مرغوبی نداشته و به بازار فروش ما صدمه زده است.

وی تصریح کرد: محصولات خارجی ۳۰ درصد گران تر از نوع ایرانی هستند و این بزرگترین آسیب برای ما محسوب می شود زیرا ما با نیروی انسانی، تولیدات کاملا ایرانی و با تمام ضربه های مالی که خورده ایم شرکت را حفظ کرده ایم.

وی یادآور شد: طبق دستور وزارت بهداشت مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، از طریق سایت می توان از هر دو کالای خارجی و ایرانی خرید کرد. با توجه به اینکه قیمت کالای ایرانی خیلی کمتر از قیمت کالای چینی و ترکیه‌ای است و سود بیشتر در گرو خرید کالای خارجی است و در این مدت کم ترین کمکی به حمایت از کالای داخلی نشده است.

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.