طبیب من

کد خبر: 4418
گروه : خبرکده , ویژه
تاریخ انتشار: ۳۱ام اردیبهشت ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۹
مدیر عامل یک شرکت تولید کننده لوازم ارتوپدی بیان کرد: در مرحله فروش، محصولات خارجی شناخته شده تر هستند اما کیفیت محصولات ما نیز به استاندارد جهانی رسیده است.

مصطفی جعفری مدیر عامل یک شرکت تولید کننده محصولات ارتوپدی در گفت‌وگو خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ گفت: این شرکت ۱۲ سال سابقه کار و تولید محصولات ارتوپدی را دارد. مواد اولیه محصولات وارداتی بوده اما تولید داخل است.

وی افزود: اکنون در حال رقابت با چند نمونه خارجی از محصولات ارتوپدی هستیم. محصولات ارتوپدی اوپتو ۸۴ نمونه متفاوت دارد که برای بیشتر کردن تعداد محصولات برنامه هایی داریم.

وی تصریح کرد: در مرحله فروش، محصولات خارجی شناخته شده تر هستند اما کیفیت محصولات ما نیز به استاندارد جهانی رسیده و افرادی که از محصولات ما استفاده می کنند از کیفیت آن راضی هستند.

جعفری گفت: برنامه ای برای تولید مواد اولیه محصولات نداریم زیرا آمریکا نیز مواد اولیه اش را از تایوان وارد می کند و فعلا این مساله مقدور نیست.

وی در ادامه یادآور شد: قیمت محصولات خارجی ارتوپدی ۳ برابر قیمت نمونه ایرانی است و امیدواریم در آینده ی نزدیک حمایت از محصولات ایرانی بیشتر شود.

 

انتهای پیام/