مواظب افراد کلاهبردار باشید/ تامین اجتماعی نماینده ای برای ارائه کارت سلامت ندارد

75

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ چنانچه بیمه شدگان و بازنشستگان با تماس تلفنی برخورد کردند که فردی خود را نماینده و کارگزار سازمان تامین اجتماعی معرفی و مشخصات آنها را اعلام می کند تا ترغیب به پرداخت هزینه در ازای ارایه کارت سلامت و بعضا تعویض دفترچه با کارت سلامت یا فروش بن کارت شوند، دقت کنند که این تماس ها از سوی افراد کلاهبردار است.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

این سازمان اعلام کرد هیچ تماس تلفنی برای ارائه کارت سلامت با بیمه شدگان و بازنشستگان نداشته است.

براساس این گزارش، دفترچه درمانی در مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی سراسر کشور حذف شده است و بیمه شدگان و بازنشستگان در هنگام مراجعه به این مراکز با ارائه کد ملی، خدمات را دریافت می کنند و در خصوص مراکز درمانی طرف قرارداد مانند بیمارستان های دانشگاهی و دولتی نیز این سازمان در حال رایزنی و برنامه ریزی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد در صورت عملی شدن این طرح، سازمان تامین اجتماعی در سایت رسمی این سازمان به نشانی WWW.TAMIN.IR و رسانه های معتبر آن را معرفی خواهد کرد و اقدامات بدون دریافت هزینه از بیمه شدگان و بازنشستگان انجام می شود.

براساس این گزارش، بار دیگر به بیمه شدگان و بازنشستگان توصیه می شود که اخبار سازمان تامین اجتماعی را از سایت این سازمان و منابع موثق مانند خبرگزاری ها، روزنامه های کثیرالانتشار و صدا و سیما پیگیری کنند.

سازمان تامین اجتماعی 42 میلیون بیمه شده دارد که 18 نوع خدمت به بیمه شدگان، مستمری بگیران و بازنشستگان ارائه می دهد.

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.