بابت قضاوت‌های نادرست حلالیت بطلبیم

64

درمان میگرن در کلینیک آرامش

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ متن یادداشت وزیر بهداشت بدین شرح است: 

ماه شریف شعبان تا ساعاتی دیگر به پایان می‌رسد؛ ماهی که امسال برای ایرانیان، رنگ و بویی دیگر داشت؛ انجام باشکوه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که تصویری از فهم و خرد والای هموطنان را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشت، عیدی دیگر بر اعیاد پربرکت این ماه افزود. اینک بر همه ما، به‌ویژه اهل سیاست است که این رخداد مهم را به درستی و با توجه به حقایق تفسیر کنیم و از آن درس بگیریم و راه آینده را بازیابیم. ان‌شاالله مسئولان کشور نیز در تمام قوا، یک‌دل و هم‌صدا خدمت به این ملت بزرگ و ارجمند را سرلوحه تلاش‌های‌شان قرار دهند و هر آن‌چه در توان دارند، در این مسیر به‌کار گیرند.

البته باید پذیرفت، هنوز هم هستند کسانی که از تحلیل آن‌چه در بیست و نهم اردیبهشت ماه روی داد و برای کشور عزت و افتخار کسب کرد، عاجزند و حاصل این کوته‌بینی، بی‌اخلاقی‌هایی شد که شاهدش بودیم و متاسفانه همچنان ادامه دارد.

گویا اینها هنوز نمی‌خواهند از عوالم خود ساخته خارج شوند و چشم برحقیقت بگشایند؛ هنوز قرینه سازی می‌کنند و متاسفانه اهل بیت عصمت و طهارت را بازیچه مقاصد سیاسی و مناصب دنیوی قرار می‌دهند؛ مصادیقی غریب از حلال و حرام ارائه می‌کنند و در یک کلام، آسمان به ریسمان می‌بافند تا به خیال خود اثبات کنند حق هستند و دیگران باطل؛ غافل از آن‌که این قبیل توجیهات همه راه به سرای گمراهی می‌برند و صراط مستقیم، همان مسیری که خداوند مهربان فرموده، چیزی جز راستی و درستی و گردن نهادن بر حق و حقانیت نیست.

امید که در ماه مبارک رمضان که تا ساعاتی دیگر  آغاز می‌شود، همه توفیق توبه از گناهان و هر گفتار و رفتار و عملی که ناصواب بوده به‌دست آوریم و آنها که خدای ناکرده آبروی کسی را برده‌اند و قضاوتی نادرست انجام داده‌اند، فرصت طلب حلالیت بیابند؛ تا همه با دلی پاک، سفره نشین حضرت حق شویم. ان‌شاءالله و التماس دعا.

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.