با این توصیه ها کودکتان در آینده پول پارو خواهد کرد

126

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ به سادگی ژنتیک، شرایط محیط و خانواده را برای چند دقیقه کنار بگذارید و  ادامه‌ مطلب زیر را مطالعه کنید چون شما می‌خواهید پاسخ سوال « چگونه فرزندم پولدار شود؟ » را بدانید. حتی اگر موردی برای شما بدیهی به نظر رسید به خواندن ادامه دهید.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

یکی از ثروتمندان فلیپینی در کتاب جدیدش به نام « اصول زندگی » نکته هایی در اختیار والدین قرار داده است که آنها می توانند در جهت میلیاردر شدن فرزندانشان به کار گیرند که در ادامه 4 قاعده اصلی از این کتاب برای پدر و مادرهای امروزی ارائه شده است.

 

نقش مفیدی برای فرزندان ایفا کنیم!

این میلیاردر موفق در کتابش می گوید: پدر و مادرانمان به عنوان افراد زاده نسل دوم همیشه تلاش کردند که ارزش سخت کوشی و اتحاد را به ما بفهمانند. او می گوید فداکاری پدر و مادرم به من کمک کرد که روز به روز ارتباطاتم را ارتقا بخشم.

این فرد موفق می گوید: روحیه کارآفرینی من با نگاه کردن به پدر و مادرم که هر کاری را خودشان انجام می دادند تحقق پیدا کرد.

 

به فرزندانتان مسئولیت بدهید!

این نویسنده می گوید: هنگامی که در سن هشت سالگی در مغازه پدرم کار می کردم آن ها متوجه شدند من یک استعداد ذاتی در تجارت دارم. یکی از کارهایی که پدرش مسئولیت آن را به او واگذار کرده بود، چسباندن برچسب روی جعبه های شیرینی و شکر بود. او می گوید بعد از مدتی برای مهر زدن از یک مهرزن الکتریکی استفاده کردیم. اگرچه مانند مهرزن دستی برایم جذاب نبود ولی باعث پیشرفت کارهایمان شد و از این که پدر و مادرم این مسئولیت را به من داده بودند احساس بزرگی می کردم.

 

 

برای میلیاردر شدن تلاش را جایگزین پول کنید!

این میلیاردر در کتابش می گوید: در اوایل زندگی پدر و مادرم بخاطر تربیت و بزرگ کردن فرزندانشان مجبور بودند سال های بسیاری را به سختی کار کنند تا هرچیزی را که می خواهند بدست آورند. زمانی که سخت کوشی  آن ها را دیدم، ارزش سخت کوشی و کار زیاد را کاملا درک کردم و باعث تشویق من برای کار کردن در فروشگاه مواد غذایی شد. با نگاه کردن به پدر و مادرم برای یادگیری متوجه شدم که چگونه به طور دقیق کار خود را انجام می دهند و به طور ناخودآگاه به من بصیرت کاملی از تلاش را آموزش دادند. این درس بزرگ به من کمک کرد که بیشتر وقتم را برای تلاش کردن صرف کنم و به پول فکر نکنم. من برای رسیدن به هدفم ساعت ها بیدار می ماندم و حتی سال ها به تعطیلات نرفتم.

 

به فرزندانتان ارزش ها و اصول زندگی را آموزش بدهید!

نکته آخری که پدر و مادر باید برای ثروتمند شدن فرزندشان به آن توجه کنند آموزش دادن ارزش هایی است که آن ها را در این مسیر ثابت قدم می کند و اصول ابتدایی زندگی را به آن ها می آموزد. این نویسنده در کتاب خود اضافه می کند «داشتن پول فراوان در سن 33 سالگی می تواند شما را بسازد یا شکست دهد اگر به خوبی تربیت شده باشیدـ». در واقع این یک نوع محک زدن شخصیت،  ویژگی و احساسی است که به خودتان دارید. او می گوید: من تصور می کنم ارزش هایی که پدر و مادرم در کودکی به من القا کردند باعث استواری و پیشرفت من در این مسیر شد.

independent

انتهای پیام/

 

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.