4 راز برای ثروتمند شدن فرزندتان از زبان یک میلیونر

42

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ اگر جزو آن دسته افرادی هستید که آرزوی میلیاردر شدن دارید و به بنا به دلایلی تحقق نیافته است باید حداقل برای فرزندتان تلاش کنید تا در آینده نه چندان دور آنها خوشبخت و پولدار شوند.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

یکی از ثروتمندان فلیپینی در کتاب جدیدش به نام « اصول زندگی » نکته هایی برای پدر و مادر ها گفته است که می توانند در جهت میلیاردر شدن فرزندانشان بکار بگیرند.

در ادامه 4 قاعده اصلی از این کتاب برای پدر و مادران گفته می شود.

نقش مفیدی برای فرزندان ایفا کنیم

این میلیاردر موفق در کتابش می گوید: پدر و مادرانمان به عنوان افراد زاده نسل دوم همیشه تلاش کردند که ارزش سخت کوشی و اتحاد را به ما بفهمانند. فداکاری پدر و مادرم به من کمک کرد که پله پله کارم را بسازم و روز به روز ارتباطاتم را ارتقا دهم. روحیه کارآفرینی من با نگاه کردن به پدر و مادرم که هر کاری را خودشان انجام می دادند تقویت پیدا کرد.

به فرزندانتان مسئولیت بدهید

این نویسنده می گوید: هنگامی که در سن هشت سالگی در مغازه پدرم کار می کردم آن ها متوجه شدند من یک استعداد ذاتی در تجارت دارم. یکی از کارهایی که پدرش مسئولیت آن را به او واگذار کرده بود، چسباندن برچسب روی جعبه های شیرینی و شکر بود. او می گوید بعد از مدتی برای مهر زدن از یک مهرزن الکتریکی استفاده کردیم. اگرچه مانند مهرزن دستی برایم جذاب نبود ولی باعث پیشرفت کارهایمان شد و از این که پدر و مادرم این مسئولیت را به من داده بودند احساس بزرگی می کردم.

برای میلیاردر شدن تلاش را جایگزین پول کنید

این میلیاردر در کتابش می گوید: در اوایل زندگی پدر و مادرم بخاطر تربیت و بزرگ کردن فرزندانشان مجبور بودند سال های بسیاری را به سختی کار کنند تا هرچیزی را که می خواهند بدست بیاورند. زمانی که سخت کوشی  آن ها را دیدم، ارزش سخت کوشی و کار زیاد را کاملا درک کردم و باعث تشویق من برای کار کردن در فروشگاه مواد غذایی شدند. با نگاه کردن به پدر و مادرم برای یادگیری متوجه شدم که چگونه به طور دقیق کار خود را انجام می دهند و به طور ناخودآگاه به من بصیرت کاملی از تلاش را آموزش دادند. این درس بزرگ به من کمک کرد که بیشتر وقتم را برای تلاش کردن بزارم و به پول فکر نکنم. من برای رسیدن به هدفم ساعت ها بیدار می ماندم و حتی سال ها به تعطیلات نرفتم.

به فرزندانتان ارزش ها و اصول زندگی را آموزش دهید

نکته آخری که پدر و مادر باید برای ثروتمند کردن فرزند خود به آن توجه کنند آموزش دادن ارزش هایی است که آن ها را در این مسیر ثابت قدم می کند و اصول ابتدایی زندگی را به آن ها می آموزد.

این نویسنده در کتاب می گوید: اگر به خوبی تربیت شده باشید داشتن پول فراوان در سن 33 سالگی می تواند شما را بسازد یا شکست دهد.  در واقع این یک نوع محک زدن به شخصیت،  ویژگی و احساسی است که به خودتان دارید و من تصور می کنم ارزش هایی که پدر و مادرم در کودکی به من فهماندند ئر شکل گیری شخصیت من بسیار تاثیر گذار بود.

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

نظرات بسته شده است.