آغاز دومین دوره طرح نسخه‌های شفابخش رمضان در صحن امام‌زاده صالح(ع)

31

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ همزمان با افتتاحیه این طرح، مراسم معارفه هیئت مدیره جمعیت مامایی کشور با حضور خانم مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و تعدادی از مسئولان حوزه بهداشت و سلامت در صحن امامزاده صالح (ع) برگزار می گردد.
به گفته مدیر شکیبا پردل مدیر روابط عمومی بنیاد بیماری‌های نادر ایران این طرح در سال گذشته نیز اجرا شد که حدود۵۰۰۰ بیمار ویزیت شدند و در مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان وابسته به بنیاد بیماری‌های نادر ایران آزمون‌های تصویربرداری بر روی آن‌ها انجام گرفت.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

مدیر روابط عمومی بنیاد بیماری‌های نادر ایران در مورد این طرح می‌گوید: هدف اصلی ما از اجرای این طرح انجام آزمون‌های غربالگری و تشخیصی برای شهروندان است. در این طرح ۱۵ روزه مراجعان می‌توانند در صحن امامزاده صالح نزد پزشکان متخصص ویزیت و از خدمات تشخیصی پزشکی پارسیان استفاده کنند.


داودیان بنیان‌گذار بنیاد بیماری‌های نادر ایران نیز ضمن اشاره به اهمیت برگزاری این طرح‌ها گفت: یکی از راههای پیشگیری از بروز بیماری های ژنتیکی و نادر تشخیص زود هنگام و کنترل آنها است و هدف ما از اجرای چنین طرح هایی کمک به قشر کم درآمد جامعه برای جلوگیری از بروز بیماری است.


وی در پایان افزود: یکی از فواید این طرح فضای معنوی ساعات نزدیک افطار در امامزاده صالح (ع) است که زائرین حرم مطهر نیز می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.