چگونه بفهمید دختری به شما علاقه دارد؟

6

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛از نظر مردان، زنان هنگام ابراز علاقه بصورتی زیرکانه و پیچیده عمل می کنند و اکثر آنها جواب های ضد و نقیضی می دهند چون خودشان مطمئن نیستند که چه چیزی در سرشان می گذرد. بنابراین آنچه که اغلب آقایان به دنبالش هستند، یک سری علائم و نشانه هایی است که بوسیله آنها متوجه علاقه مندی حقیقی طرف مقابلشان شوند.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

**خنده های واقعی یا غیر عمدی؟

مغز قابلیت تشخیص خنده واقعی از خنده غیر واقعی را دارد. خنده آشکار و روی گشاده یک خانم در حضور شما می‌تواند به این معنی باشد که او از گذراندن وقت با شما لذت می‌برد. خنده غیر عمدی یا عصبی می تواند نشانه ای از علاقه باشد. همچنین مطالعات نشان می دهد وقتی به کسی علاقه مند باشید به جای جدی و عصبانی بودن، بیشتر می خندید.

**در هر موردی با شما موافق است

اگر یک خانم به شما علاقه مند باشد سعی می‌کند راهی برای موافقت با شما در بسیاری از کارها پیدا کند. دیدن این نشانه های ظریف و آشکار بستگی به سطح اعتماد به نفس زن ها دارد. بعضی دختران برای اینکه طرفشان از آنها خوششان بیاید، ترجیح می‌دهند در باره موضوعی که با آن موافق نیستند، سکوت کنند.

**او در حال تماشا کردن و یا برقراری تماس چشمی با شماست

اگر به طور ناگهانی متوجه شدید او به شما نگاه می کند می‌تواند به این معنی باشد که او فکر می کند شما جذاب یا جالب هستید. در این زمان منتظر علائم بعدی نباشید و تلاش کنید آغاز کننده و اولین نفر برای شروع این رابطه باشید.

**طرز ایستادن و نشستن خانم ها نشانه ای از علاقه آنهاست

مطالعات متعدد نشان می دهد می توانید از مدل نشستن یک خانم بگویید او چه احساسی دارد. زمانی که یک خانم بخواهد توجه شما را به خودش جلب کند طوری می نشیند یا می ایستد که متوجه جذابیت های طبیعی او شوید. مثلا چندین بار یک پا را روی پای دیگر می اندازد.

**هنگام صحبت کردن در مقابل شما قرار می گیرد

اگر زنی به شما جذب شده باشد سعی می کند هنگام صحبت روبروی شما قرار گرفته و مستقیما صحبت کند. همچنین بازی کردن با موها توسط خانم ها معمولا راهی برای جلب توجه است.

**جزئیات را فراموش نمی کند

زنی که به شما علاقه مند شده باشد تمام جزئیات، داستان ها و حرف هایی را که با شما مطرح کرده بوده است را به یاد دارد حتی اگر در زمان صحبت کردن شما بی تفاوت به نظر برسد.

منبع: Fnfn

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.