صاحبان این مشاغل به شریک زندگی‌شان خیانت می‌کنند!

27

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «سبک زندگی»؛ پی بردن به این موضوع که همسرتان به شما خیانت کرده می تواند یکی از ناخوشایندترین احساسات موجود در زندگی باشد و این تجربه عواقبی بیش از یک شکست عشقی را به دنبال دارد.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

مطالعات جدید در دانشگاه نوادا نشان می‌دهد افسردگی، پرخاشگری و رفتار های پرخطر در شخصی که مورد خیانت قرار گرفته، دیده شود و این فرد در مراحل زندگی دچار شکست های متعددی خواهد شد.

در این مطالعه بررسی تعدادی زوج که طی سه ماه اخیر زندگی خود مورد خیانت واقع شدند، نشان داد شیوع تغییرات در سلامت روان مانند افسردگی، خشم، پرخوری یا کم خوری، افزایش استفاده از دارو و مواد مخدر، ورزش زیاد و رفتار های پر خطر جنسی در این افراد افزایش پیدا کرد.

به گزارش سایت «independent» در فردی که قربانی یک خیانت عاطفی است احتمال بروز پریشانی روانی، کاهش اعتماد به نفس، خطر استفاده از دارو و پرخوری افزایش می‌یابد. گاهی خیانت سبب می شود تا فرد اقدامی خلاف قانون علیه شریک زندگی خود انجام دهد.

زنانی که مورد خیانت واقع می‌شوند بیشتر از مردان دچار تنش و ضعف سلامت جسمانی و روانی می‌شوند.

مورد خیانت قرار گرفتن نه تنها سلامت روان را تحت تاثیر قرار می دهد بلکه باعث افزایش بروز رفتار های پرخطر در فرد می‌شود. در این زمان شخص خودش را به دلیل خیانت همسرش سرزنش می کند، مثلا احساس می کنند آنها عامل خیانت شریک خود هستند یا می توانستند جلوی او را بگیرند.

هیچ راهی برای اینکه مانع خیانت کسی نسبت به خودتان شوید، وجود ندارد اما این مطالعه عنوان می کند بعضی افراد به احتمال بیشتری به همسرانشان خیانت می‌کنند. بر اساس بررسی در سال 2016 مشخص شد افراد صاحب برخی مشاغل همچون  کارگزاران مالی، بانکداران و تحلیل گران مالی بیشتر از سایر حرفه ها مستعد خیانت به همسرانشان هستند.

گفتنی است؛ مشاغل دیگری مانند خلبان، ورزشکار، پرسنل مراقبت های بهداشتی و افراد شاغل در حوزه کسب وکار های صنعتی و روزنامه نگاران در لیست 10 شغل مستعد خیانت به شریک زندگی شان هستند.

منبع: Medicaldaily

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.