حرکات اوایل انقلاب با هزینه های سنگین تر در حال تکرار شدن است

34

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ به نقل از وبدا، حسن قاضی زاده هاشمی شب گذشته در ضیافت افطاری کانون های فرهنگی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اظهار داشت: در حال حاضر در برخی از محیط های دانشجویی، حرکت هایی مانند حرکات اوایل انقلاب اسلامی را می بینم اما کشور هزینه های زیادی کرد تا ما اصلاح و پخته شویم. متاسفانه احساس می کنم که همان شرایط و فضا با هزینه های سنگین تر، در حال تکرار شدن است.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وزیر بهداشت ضمن ابراز تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت حضرت علی(ع)، بیان کرد: از شما می خواهم که در این شب های عزیز حتما برای کشور، دولت، قوه قضاییه، مجلس و همه ارکان نظام جمهوری اسلامی دعا کنید زیرا در صورتی که صحیح کار کنند و حل مشکلات مردم و دستگیری از نیازمندان در اولویت باشد و تعهد سیاسی خالصانه داشته باشند، کشور ساخته خواهد شد.

هاشمی ضمن تاکید بر اهمیت حفظ وحدت و همدلی در کشور، گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی حداقل از نظر مادی، مقتدر هستند بنابراین عقل حکم می کند که در منطقه آشوب زده ای مانند خاورمیانه، همه با هم باشیم و وحدت و همدلی وجود داشته باشد و از همه ظرفیت ها استفاده شود.

وزیر بهداشت تاکید کرد: اگر تعهد سیاسی خالصانه برای ساختن کشور و رفع مشکلات مردم و محرومین و مستضعفان به وجود نیاید، نمی توانیم کشور را بسازیم و البته برای ایجاد و حفظ اتحاد، به اخلاق نیاز داریم.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بدون وجود اخلاق، هیچ مزیتی به سایر نظام های دنیا ندارد و اگر اخلاق در جامعه وجود داشته باشد و همه به قیامت و روز حساب، اعتقاد داشته باشند و از خدا بترسند، تصمیم ها هم الهی می شود و رنگ و بوی شخصی، جناحی و قبیله ای نخواهد داشت.

گفتنی است در پایان این مراسم از فعالین فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و برگزیدگان این دانشگاه در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، تقدیر شد.

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.