طبیب من

کد خبر: 5734
تاریخ انتشار: ۲۷ام خرداد ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۳
در بازدید از طرح نسخه های شفابخش رمضان مطرح شد:
معاون وزیر آموزش و پرورش در بازدید از طرح نسخه های شفابخش اقدامات بنیاد بیماری های نادر در اجرای ویزیت رایگان بیماران را شایسته تقدیر دانست.

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی صدای بیماران نادر ایران (صبنا)، حکیم زاده معاون وزیر آموزش‌وپرورش در مقطع ابتدایی از فعالیتهای بنیاد بیمارهای نادر ایران به عنوان خدمات عام‌المنفعه یاد کرد و افزود: خدمات رایگان به بیماران ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه در ماه مبارک رمضان بسیار ارزشمند است.

وی با اشاره به تاکید اسلام بر احسان و عمل صالح گفت: ایمان به خداوند باید در عمل صالح متجلی شود و بنیاد بیماری های نادر ایران و پزشکانی که با نیت بهبود شرایط بیماران و کمک به آنها پا به این عرصه گذاشته اند، توانسته‌اند ترجمان ایمان خود را در اعمالشان نشان دهند.
معاون وزیر آموزش‌وپرورش در مقطع ابتدایی به همکاری‌های این وزارتخانه با بنیاد بیماری های نادر اشاره کرد و گفت: وجود بیش از هفت میلیون دانش‌آموز در مقطع ابتدایی بستر مناسبی برای آشنایی این دانش آموزان با بیماری های نادر است و این امر ضرورت آموزش بیش از پیش در این حوزه را دو چندان می کند به نحوی که بنیاد بیماری های نادر ایران می تواند برنامه ای را به همین منظور طراحی و اجرا کند.

 

انتهای پیام/