گریم‌های «مفهومی» صورت + تصاویر

120

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ هنگام جستجو در شبکه‌های مجازی از قبیل اینستاگرام ممکن است توجه‌تان به عکس های عجیبی از صورت های رنگی راه راه جلب شود. این خطوط راه راه رنگی روی صورت یک نوع مد جدید زیبایی و در عین حال هدفمند محسوب می شود.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

مقصود از این مد زیبایی آن است که نشان داده شود نواحی مختلفی از صورت دارای نیازهای متفاوتی است و هر ماسک صورت (چه نوع گریم و چه تقویت‌کننده) را باید در ناحیه صحیح مورد استفاده قرار داد.

شبکه اجتماعی اینستاگرام امروزه با عکس هایی از افراد پر شده است که این ماسک ها را روی چانه، بینی، گونه یا منطقه تی (T) صورت خود استفاده می‌کنند و به نظر می‌رسد وقت و انرژی زیادی هم صرف این کار می‌شود.

یک متخصص پوست در این زمینه می‌گوید: «هر یک از بخش های صورت دارای بافت و رنگ‌های متفاوتی است و استفاده از ماسک های رنگی به صورت ترکیبی باعث بهبود ظاهر پوست شده و نظر دیگران را به خود جلب می کند.

هر ماسک را در چه ناحیه‌ای از صورت استفاده کنیم؟

اگر خطوط ریز و درشت روی صورت خود مشاهده می کنید می توانید از ماسک های مرطوب‌کننده با روغن های طبیعی بهره‌مند شوید.

چانه و نواحی زیر چشم معمولا خشک هستند و این ماسک ها به این نقاط کمک زیادی می کنند. به طورکلی اگر بتوانید ماسک‌های صورت را ببه خوبی مدیریت کنید، روند درمان مشکلات پوستی را سرعت می‌بخشید. البته نیازی به استفاده روزانه از این ماسک های چند منظوره نیست.

لازم به ذکر است افراد به ویژه خانم ها باید به پاکسازی، لایه برداری، مرطوب کردن پوست خود توجه کنند و کمتر در معرض نور خورشید قرار بگیرند.

منبع: Yahoo

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.