داستان عجیب زوجی که با رژیم «هواخواری» زنده‌اند

90

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛به نقل از وبگاه خبرگزاری ایندیپندنت، پژوهش های متعددی تاثیر مثبت روزه داری های کوتاه مدت بر سلامتی بدن را نشان می دهد، اما یک زوج پای خود را فراتر گذاشته و ادعا می کنند که زندگی «بدون غذا» را تجربه می کنند.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

این زوج که در کالیفرنیا زندگی می کنند حس گرسنگی را به طور کامل فراموش کرده اند و مدعی شده‌اند که فقط سه بار در هفته و به اندازه یک تکه میوه یا آب سبزیجات می خورند.

«کامیلاکاستلو» 34 ساله می گوید: در طول دوره بارداری خود تنها پنج بار غذا خورده ام و رژیم هوا خواری را من و همسرم برای خود انتخاب کرده ایم.

رژیم هواخواری باوری است که فرد اعتقاد دارد بدون خوردن غذا زنده  می ماند و انرژی لازم را از نیروی حیات طبیعت مانند باد و خورشید دریافت می‌کند.

این زوج در کمال ناباوری ادعا می‌کنند که سه سال تمام به جز در برخی موقعیت های اجتماعی و آن هم برای تست طعم میوه لب به هیچ غذایی نزده‌اند.

وی ادامه می دهد: در ابتدا تصمیم داشتم در زمان بارداری رژیم بدون غذای خود را تغییر دهم اما در طول این دوران هرگز احساس گرسنگی نکردم. دوران بارداری اولین فرزند من به صورت «بارداری هواخواری» و گرسنگی حسی نا آشنا برای من بود.می دانستم که فرزندم به اندازه کافی از نیروی عشق من تغذیه و رشد خواهد کرد و در بررسی های بارداری، پزشک این باور من را تایید کرد و از سالم بودن و رشد کافی پسرم خبر داد.

ریکاردو همسر 36 ساله کامیلاکاستلو می گوید: با اینکه فرزندانمان درباره رژیم هواخواری اطلاعات دارند ولی ما آنها را برای پیروی ازاین رژیم تحت فشار نمی گذاریم. ما می خواهیم آنها هرچه دوست دارند بخورند و طعم غذا های مختلف را امتحان کنند.

این زوج که از سال 2008 تا کنون احساس گرسنگی نکرده اند، از رژیم گیاه خواری به خام خواری، میوه خواری و در نهایت به رژیم هواخواری تمایل پیدا کردند.

گفتنی است؛ این زوج ادعا می کنند با رژیم هوا خواری احساس سلامتی و شادی بیشتری می کنند، همچنین اعتقاد دارند با این رژیم خرج زندگی کمتر شده و توانایی مالی بیشتری برای سفر کردن دارند.

منبع: Independent

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.